کد خبر: ۸۲۱۷۴۲
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷

ماجرای یک قتل در هرمزگان پس از ۵ سال فاش شد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از بسته شدن پرونده قتل بعد از ۵ سال با پیگیری مستمر پلیس و دستگیری قاتل با توجه به اظهارات شاهد صحنه حادثه در شهرستان رودان خبر داد.
ماجرای یک قتل در هرمزگان پس از ۵ سال فاش شد
آفتاب‌‌نیوز :

سردار غلامرضا جعفری صبح امروز (۱۰ بهمن‌ماه) با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به پیگیری مداوم کارآگاهان پلیس و دسترسی پیدا کردن به مستندات جدیدی از پرونده مفقودی شخصی در شهرستان رودان، وقوع قتل پس از گذشت ۵ سال محرز شد و با شناسایی و دستگیری قاتل پرونده مختومه شد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به سرنخ های موجود ظن مأموران به وقوع قتل بوده اما کشف جسد تا کنون میسر نشده بود، افزود: با تلاش کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی شهرستان رودان و همکاری شاهد عینی مشخص گردید مقتول ۵ سال قبل به عنوان چوپان گله گوسفند فردی در روستاهای اطراف شهرستان بوده که بر اثر برخی اختلافات توسط صاحب کار خود به قتل میرسد و فردی که شاهد این ماجرا بوده بعد از ۵ سال لب به اعتراف گشوده و پرده از راز جنایت قاتل برداشت.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با تشکیل تیم مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی موضوع، قاتل شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل شد که در بازجویی لب به اعتراف گشوده و اعلام داشت که با چوپان خود به علت مفقود کردن یک رأس گوسفند مشاجره و درگیری داشتیم و با وارد کردن ضربه به وسیله چوب دستی وی را به قتل رساندم و در بیابان مدفون کردم.

سردار جعفری اظهار کرد: مأموران با راهنمایی قاتل و شاهد به محل وقوع قتل اعزام شدند و جسد مقتول را کشف کردند که پرونده قتل تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین