کد خبر: ۸۲۱۷۹۷
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان است. قیمت سکه امامی بالا رفت و به ۲۴،۳۹۷،۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و سیصد و نود و هفت هزار) تومان رسید که رشد ۰.۴۲ درصدی داشت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز در کانال ۴۴ هزارتومانی خرید و فروش می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

بازار امروز شاهد روند صعودی عمده قیمت‌ها نسبت به روز گذشته است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

قیمت دلار در بازار متشکل، امروز به ۴۳،۲۳۵ (چهل و سه هزار و دویست و سی و پنج) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۳۱ درصدی داشته است.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد، امروز به ۴۶،۹۷۰ (چهل و شش هزار و نهصد و هفتاد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۴۱ درصدی داشته است.

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۰.۴۱ درصدی، از ۵۳،۴۱۲ (پنجاه و سه هزار و چهارصد و دوازده) تومان به ۵۳،۶۳۳ (پنجاه و سه هزار و ششصد و سی و سه) تومان رسید.

قیمت درهم امارات (حواله) امروز

همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۴۸ درصدی نسبت به روز قبل، ۱۲،۳۴۰ (دوازده هزار و سیصد و چهل) تومان معامله شد.

آخرین نرخ لیر ترکیه

لیر ترکیه در بازار داخلی هم ۲،۳۹۰ (دو هزار و سیصد و نود) تومان قیمت خورد.

قیمت دلار کانادا امروز

همچنین دلار کانادا با افزایش ۰.۴۱ درصدی نسبت به روز قبل، ۳۲،۴۸۲ (سی و دو هزار و چهارصد و هشتاد و دو) تومان معامله شد.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۴ میلیون تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی ۱۹۲۴ دلار است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین