کد خبر: ۸۲۱۸۳۷
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
مدیرکل بحران استان بوشهر از صدور هشدار دریایی سطح قرمز در استان خبر داد و گفت: تا روز پنجشنبه هفته جاری ۱۳ بهمن هر گونه تردد دریایی، اسکان و تفریح در نوار ساحلی ممنوع است.
آفتاب‌‌نیوز :

کورش دهقان  از صدور هشدار دریایی سطح قرمز در سطح استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی ۱۱ تا ۱۳ بهمن، به سبب وزش باد بسیار شدید جنوب شرقی، خلیج فارس و سواحل و فراساحل استان بوشهر به شدت مواج و طوفانی است.

وی تردد شناور در خلیج‌فارس و تفریحات دریایی در نقاط مختلف ساحلی استان بوشهر در مدت یاد شده را ممنوع اعلام کرد و گفت: هر گونه رفت‌وآمد شناور در خلیج‌فارس با هماهنگی مرزبانی، اداره کل بنادر و دریانوردی و شیلات استان بوشهر مدیریت و کنترل می‌شود.

مدیرکل بحران استان بوشهر با بیان اینکه اسکان و تفریحات در نوار ساحلی و دریا تا روز پنجشنبه هفته جاری به سبب شدت وزش باد و مواج شدن دریا ممنوع است افزود: از فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی و تمام برنامه‌های فضای باز در مناطق ساحلی استان جلوگیری می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان بوشهر طی این مدت سرعت وزش باد بیش از ۸۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و ارتفاع موج در سواحل خلیج‌فارس ۲ تا ۳ متر و در فراساحل ۳ تا ۴ متر پیش‌بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین