کد خبر: ۸۲۲۵۶۵
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
محمد مایلی‌کهن پیشکسوت فوتبال ایران در واکنش به اظهارنظر جنجالی کارشناس برنامه صداوسیما علیه علی دایی گفت: چه اشکالی دارد یکی هم عقیده‌اش را این طور بیان کند.
آفتاب‌‌نیوز :

ماه پیش بود که یک کارشناس در برنامه صداوسیما جملاتی علیه علی دایی بیان کرد که حواشی زیادی داشت. او در گفت‌وگویش بیان کرد که علی دایی به خاطر قد بلندش گل‌های زیادی زده و قهرمان مردم و کشور نیست.

محمد مایلی‌کهن سرمربی اسبق تیم ملی درباره اظهار نظر یک کارشناس در تلویزیون علیه علی دایی گفت: من هم آن اظهار نظر را دیدم و هم همه حاشیه‌هایی که به وجود آمد را خواندم. از آن طرف شنیدم که ایشان هم جانباز هستند و کم برای این مردم و مملکت زحمت نکشیده‌اند. چه اشکالی دارد یکی هم عقیده‌اش را این‌طور بیان کند. درست است که آن اظهار نظر خوب نبود، اما خیلی از جا‌ها هم هست که خود ما یک سری حرف‌ها می‌زنیم یا یک سری مطالب علیه دیگران می‌نویسم و خیال می‌کنیم خوب است، اما خوب نیست. به نظر من زیاد تاختن هم درست نیست آن‌بنده خدا نظرش را گفته! مگر این همه راجع به ما حرف نمی‌زنند؟ مطمئن باشید می‌زنند و خواهند زد. من دیدم در خیلی از جا‌ها چشم آن بنده خدا را درآورده‌اند. در هر صورت هیچ‌کدام از این اتفاق‌ها درست نبود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین