کد خبر: ۸۲۲۷۳۹
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵

واکنش باشگاه بایرن مونیخ به انتقاد تند نویر

مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ به سخنان تند اخیر مانوئل نویر واکنش نشان داد تا شرایط برای این سنگربان باتجربه سخت شود.
واکنش باشگاه بایرن مونیخ به انتقاد تند نویر
آفتاب‌‌نیوز :

 اقدام اخیر باشگاه بایرن‌مونیخ در برکنار کردن مربی دروازه‌بان‌های این تیم با واکنش تند مانوئل نویر همراه شد.

به گزارش کیکر، کاپیتان بایرن مونیخ سخنان تندی را در انتقاد از این رفتار باشگاه بایرن و سرمربی تیم بر زبان آورد و این اتفاق را بدترین و عجیب‌ترین اتفاق در دوران فوتبالی خود دانست.

باشگاه بایرن مونیخ سرانجام به این سخنان مانوئل نویر واکنش نشان داد. حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن در واکنش به این سخنان نویر گفت: می‌دانم که این تصمیم باشگاه بایرن مونیخ از نظر شخصی روی مانوئل نویر تاثیر گذاشته است اما من انتظار رفتار متفاوتی از او را داشتم به ویژه این که او کاپیتان تیم است و باید مصلحت تیم را به مصلحت شخصی خود ترجیح دهد.

او ادامه داد: تصمیم باشگاه در اخراج تاپالوویچ برای من هم سخت بود اما این تصمیم ربطی به نویر ندارد و این موضوع را هم برای او شرح داده‌ایم.

حمیدزیچ در پاسخ به این سوال که آیا محرومیتی برای نویر در نظر گرفته می‌شود؟ گفت: با نویر ابتدا صحبت خواهیم کرد. احساس ناامیدی که او درباره آن صحبت می‌کند ما هم درباره رفتار او داریم چرا که نویر مصالح شخصی خود را به مصالح باشگاه برتری داد با این حال ما این موضوع خانوادگی را به صورت معقولانه حل خواهیم کرد.

مانوئل نویر، کاپیتان اول بایرن مونیخ بعد از خداحافظی فیلیپ لام بوده‌ است. او سال‌هاست که در بایرن بازی می‌کند و در بین هواداران تیم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است؛ البته نویر به خاطر آسیب دیدگی تا پایان فصل نمی‌تواند برای تیمش به میدان رود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین