کد خبر: ۸۲۲۹۲۸
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱

قالیباف: عفو متهمان، جلوه دیگری از رویکرد پدرانه رهبری را نشان داد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت حکیمانه رهبری با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.
قالیباف: عفو متهمان، جلوه دیگری از رویکرد پدرانه رهبری را نشان داد
آفتاب‌‌نیوز :

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز دوشنبه (۱۷بهمن) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت زینب (س) گفت: این مصیبت را به تمامی پیروان حقیقت طلبی و حقیقت جویی و تمامی محبان اهل بیت (ع) تسلیت و تعزیت می‌گویم.

وی در ادامه گفت: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی موافقت حکیمانه رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.

رئیس مجلس شورای اسلای در عین حال خاطرنشان کرد: ایشان از ابتدای این حوادث حساب افرادی که هیجان زده شده و فریب خوردند را از سازمان دهندگان آشوب جدا کردند و با محبت اخیر خویش ضمن تاکید عملی بر این رویکرد نقشی بی بدیل در ترمیم اجتماعی و احیای اتحاد و همدلی ملی ایفا کرند. موافقت رهبر حکیم انقلاب با این عفو از موضع قدرت نظام اسلامی که سیره پیامبران و ائمه (ع) است نقشه دشمنان برای تبدیل جوانان و نوجوانان معترض و فریب خورده و آشوبگران سازمان یافته را سد کرد. بر همه ما مسئولان واجب است که با تاسی از رویکرد ایشان ترمیم اجتماعی را سرلوحه کار خویش قرار دهند و با مواضع و رفتار محبت آمیز خود اجازه ندهند دشمنان و آشوبگران سازمان یافته مانع از احیای اتحاد ملی شوند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن اشاره به وقوع زلزله امروز در دو کشور ترکیه و سوریه گفت: به نمایندگی از ملت نوع‌دوست ایران با تمامی افراد حادثه دیده از زلزله مهیب ترکیه و سوریه ابراز همدردی عمیق کرده و به ملت مسلمان ترکیه و سوریه بابت جان باختن شماری از هموطنانشان تسلیت می‌گویم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین