کد خبر: ۸۲۳۳۰۵
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰

حمله رحمتی به صداوسیما: باشگاه نگذارد بازی ما را پخش کنند!

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک بعد از برتری تیمش مقابل مس کرمان به شدت از صداوسیما به علت پوشش بازی این تیم با یک دوربین و بدون حضور گزارشگر در استادیوم پخش کرده است.
حمله رحمتی به صداوسیما: باشگاه نگذارد بازی ما را پخش کنند!
آفتاب‌‌نیوز :

سیدمهدی رحمتی، سرمربی آلومینیوم اراک بعد از برتری ۲ بر یک این تیم مقابل مس رفسنجان در نشست خبری اظهار کرد: بازیکنان ما کاملا به ضعف و قوت حریف واقف بودند و از همان نقاطی که کار کرده بودیم، به گل رسیدیم، البته روی اشتباهی که از قبل به بازیکنان تذکر داده بودیم، گل خوردیم و دقایقی از بازی تحت فشار حریف قرار گرفتیم.

رحمتی افزود: تیم مس هم فوتبال خوبی ارائه داد و واقعا تیم باشخصیتی است. در عین حال افتخار می‌کنم با چنین بازیکنانی کار می‌کنم و در ابتدای راه مربیگری‌ام تلاش می‌کنم با چنین نفراتی به خواسته‌های شخصی و تیمی برسم.

برای مسئولینی که شعار می‌دهند تاسف می‌خورم

سرمربی آلومینیوم اراک با انتقاد شدید از نحوه پوشش تلویزیونی بازی‌های این تیم اظهار کرد: واقعا تاسف می‌خورم برای مسئولینی که بار‌ها و بار‌ها من را در اراک دیده و عنوان کرده‌اند این مردم هیچ دلخوشی‌ای به جز فوتبال و تیم آلومینیوم ندارند؛ دست تک تک بازیکنانم را می‌بوسم که با تمام وجودشان برای این تیم و خوشحالی مردم زحمت می‌کشند و تاسف می‌خورم برای مسئولینی که فقط شعار می‌دهند.

مگر هزینه چهار تا کابل و سیم چقدر است

رحمتی با اشاره به کمبود دوربین‌های تلویزیونی در ورزشگاه ادامه داد: هزینه چهار تا سیم و کابل چقدر است؟ این‌گونه برای مردم استان ارزش قائل می‌شوید و وقت می‌گذارید؟ مگر چنین چیزی امکان دارد که با یک دوربین و بدون گزارشگر مستقر در استادیوم بازی را انعکاس دهند؟

باشگاه اجازه ندهد صداوسیما بازی ما را پخش کند!

وی تصریح کرد: واقعا برای شما (صداوسیما) تاسف می‌خورم و از باشگاه و کارخانه آلومینیوم تقاضا دارم دیگر اجازه ندهند صداوسیما بازی‌های آلومینیوم را پخش کند. من ۱۰ ماه است در شهر اراک هستم. بگویید امکانات تفریحی این شهر چیست؟ امروز با تیمی بازی داشتیم که واقعا جزو تیم‌های قوی و خوب لیگ ایران است و کمترین باخت و گل خورده را داشته، ولی متاسفانه صداوسیمای استان مرکزی بازی ما را با یک دوربین پخش می‌کند!

خودمان بازی آلومینیوم را پخش می‌کنیم

رحمتی گفت: از رییس هیات مدیره کارخانه خواهش می‌کنم اجازه ندهید دوربین‌های صدا و سیما وارد استادیوم شوند، خودمان پخش می‌کنیم و منت کسی را نمی‌کشیم.

محمد چهرقانی، مدیر رسانه‌ای آلومینیوم در نشست خبری پس از این دیدار گفت: دو هفته پیش می‌خواستم موضوعی را عنوان کنم، اما خیلی از مسئولان اجازه بیان ندادند. ولی باید امروز گفت که متاسفیم بازی در اراک برای دومین بار متوالی با یک دوربین پوشش داده می‌شود. عنوان کرده‌اند این مشکل به دلیل نداشتن فیبر نوری است، ولی واقعا برای صداوسیمای استان مرکزی این قدر مشکل است؟

چهرقانی ادامه داد: به ما گفته‌اند باشگاه باید تهیه کند. کدام باشگاه در کل ایران چنین کاری انجام می‌دهد؟ هر دفعه یک توقع و یک مسئله ایجاد می‌کنند و امروز شنیدیم گزارشگر در استادیوم نبوده و از داخل صداوسیما بازی را گزارش کرده است.

وی افزود: اگر قرار است هفته بعد چنین مواردی تکرار شود، بازی را پوشش ندهند و ما خودمان فکری می‌کنیم و از بیرون اراک برای پخش بازی اقدام می‌کنیم. تیم به این خوبی بازی کرده و نتیجه کسب می‌کند، ولی بازی فقط با یک دوربین و با کیفیتی که برای همه مشخص است پوشش داده می‌شود که جای تاسف دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین