کد خبر: ۸۲۳۴۲۶
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۸
کشف بیش از ۱۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در ۴۸ ساعت گذشته

دستگیری ۱۱۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از کشف بیش از یک تن و ۷۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در ۴۸ ساعت گذشته در کشور خبر داد.
دستگیری ۱۱۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر
آفتاب‌‌نیوز :

سردار مجید کریمی دراین‌باره گفت: در راستای اجرای طرح‌های پاکسازی و با هدف مقابله جدی با قاچاقچیان مواد مخدر، با اشراف کامل اطلاعاتی و نیز رصد دقیق و پیچیده قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران انتظامی سراسرکشور به‌ویژه فرماندهی انتظامی استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، هرمزگان، تهران بزرگ و ... از فعالیت عناصر مسلح و قاچاقچی که قصد جابه‌جایی و انتقال موادمخدر از مرز‌های شرقی و جنوب شرقی به عمق کشور را داشتند، مطلع شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا ادامه داد: ماموران انتظامی استان‌های ذکر شده، با برنامه‌ریزی دقیق اطلاعاتی و عملیاتی، ضمن تشدید اقدامات کنترلی به طور هماهنگ و همزمان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی با اجرای هدفمند کمین و طرح مهار، قاچاقچیان را تحت کنترل و رصد خود قرار داده و در عملیات‌های غافلگیرانه، موفق به کشف یک تن و ۷۵۰ کیلوگرم موادمخدر، انهدام شش باند قاچاق مواد مخدر و توقیف ۱۱۱دستگاه خودرو سبک و سنگین از قاچاقچیان شدند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، کریمی گفت: همچنین در راستای پاک‌سازی نقاط آلوده و نیز افزایش رضایتمندی عمومی، هزار و ۱۰۰ خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر و بیش از هزار و ۲۹۰ معتاد متجاهر نیز جمع آوری شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین