کد خبر: ۸۲۳۶۹۱
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
سردار نیلفروشان گفته "هویت نفوذی‌های زیاد دشمن در ارکان مختلف نظام آشکار شده"

معاون سپاه: رژیم پهلوی تمام دارایی و شرف ملت ایران را به باد داد/ ما دیکتاتور هستیم یا شما؟

معاون عملیات سپاه پاسداران، گفت: برخی باید از دوستان آمریکایی‌شان بپرسند که تقابل با سپاه چه هزینه‌ای داشته و دارد؟ از ژنرال مکنزی بخواهید که بگوید هواپیمای متجاوزش چگونه به وسیله سپر دفاعی مدافعان انقلاب اسلامی ساقط شد.
معاون سپاه: رژیم پهلوی تمام دارایی و شرف ملت ایران را به باد داد/ ما دیکتاتور هستیم یا شما؟
آفتاب‌‌نیوز :

سردار عباس نیلفروشان شامگاه گذشته در یادوآره شهدای هیئت بنی‌فاطمه اصفهان با اشاره به بیانات رهبری درمورد پاسداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مقام معظم رهبری می‌فرمایند که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از جهاد و شهادت نیست؛ هیئت بنی‌فاطمه میعادگاه مجاهدین بزرگی است که چه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی، چه مبارزه با گروهک‌های منافقین و مبارزه با تجزیه‌طلبی، و چه دوران هشت سال دفاع مقدس حضور پررنگی داشته‌اند و در عرصه‌های مختلف انقلاب شهدای زیادی را تقدیم کشور کرده و از پیشگامان این عرصه‌ها بوده‌اند. شهدا اسطوره‌های عشق و وفاداری، صبر، استقامت و پایداری و نشانه‌های عظمت ملت بزرگ ایران هستند، پیروزی انقلاب در اصل پیروزی اردوگاه اسلام بر استکبار جهانی است.

برخی‌ها به دنبال تطهیر رژیم پهلوی هستند

معاون عملیات سپاه پاسداران با اشاره به تقارن یادوآره ۲۱۰ شهید هیئت بنی‌فاطمه با ایام دهه فجر خاطرنشان کرد: این روز‌ها برخی‌ها خود را به فراموشی زده‌اند و دنبال تطهیر رژیم پهلوی هستند، نسل جوان از گذشته خبر ندارند و ما نیز در راهنمایی و توجیه آن‌ها قصور کرده‌ایم. استکبار جهانی با بکارگیری امپراطوری رسانه‌ای در یک جنگ ترکیبی تمام عیار در کنار فشار اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه سعی در تحریف انقلاب دارد و با کمک فضای مجازی و مزدوران داخلی سعی دارد که اذهان نسل جوان را با استفاده از تکنیک‌های جنگ شناختی و ادراکی دستکاری کرده و جای حق و باطل را تغییر دهد. استکبار جهانی به دنبال اعتبارزدایی از انقلاب اسلامی است و به همین منظور رژیم منحوس پهلوی را تطهیر می‌کند و برای این منظور برنامه‌های زیادی دارد، چون با این کار یکی از علل پیدایش انقلاب اسلامی را مخدوش می‌کند و ضرورت تداوم انقلاب اسلامی را زیر سوال می‌برد. جنایات و بی‌کفایتی‌ها دوران پهلوی در حافظه تاریخی مردم بزرگ ایران ثبت شده و همه می‌دانند که رژیم پهلوی با حمایت ارتش بریتانیا و سیاست انگلیس بر سر کار آمد.

وی با بیان اینکه رژیم پهلوی تمام دارایی و شرف ملت ایران را به باد دادند، یادآور شد: در جریان جنگ جهانی دوم روسای جمهور شوروی، آمریکا و انگلیس برای حمایت از ارتش شوری در مقابله با آلمان و استفاده از ذخایر ایران، بدون هماهنگی و اطلاع دولت ایران به تهران آمدند و وقتی محمدرضا شاه برای عرض ادب به خدمت آن‌ها می‌رود، آنقدر با شاه ایران با تکبر برخورد می‌کنند که پشیمان و سرافکنده باز می‌گردد. این اشغال ثمره دولت پهلوی بود و ماحصل آن هزاران کشته بر اثر قحطی است. روزولت و چرچیل در کنفرانس تهران گفتند که ما یک روز رضا شاه را آوردیم و امروز او را برداشتیم؛ برخی از جاهلان امروز از رضا شاه به عنوان یک منجی یاد می‌کنند در حالی که او روز ۱۷ اسفند ماه سال ۱۳۰۰ روزنامه‌ و نشریات را تعطیل کرد و گفت قلم‌های مخالفان را می‌شکنم و زبان‌شان را خواهم برید؛ این جنایات تنها بخش کوچکی از وضعیت رژیم پهلوی است.

دستاورد‌های انقلاب اسلامی با رژیم پهلوی قابل مقایسه نیست

معاون عملیات سپاه پاسداران تصریح کرد: در زمان رژیم پهلوی بحرین با دخالت و سیاست‌بازی انگلیس و به سادگی از خاک ایران جدا شد، در طی ۲۰۰ سال گذشته بخش‌های زیادی از خاک ایران را به اشکال مختلف بخشیدند و یا با عهدنامه‌ها و قرارداد‌های ننگین جدا کردند که بحرین آخرین آن به شمار می‌رود، اما نظام انقلاب اسلامی با وجود جنگ ۸ ساله، نگذاشت حتی یک وجب از خاک کشور جدا شود. دستاورد‌های انقلاب اسلامی با رژیم پهلوی قابل مقایسه نیست و کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف از جمله زیرساخت‌ها، جاده و ریل‌گذاری و پزشکی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است، در زمان پهلوی پزشکان هندوستان برای کار به ایران می‌آمدند و امروز آمار پزشکان زن قابل مقایسه با زمان پهلوی نیست. انقلاب اسلامی جزو چند کشوری است که عضو باشگاه فضایی بوده و ماهواره در مدار زمین قرار می‌دهد.  استکبار جهانی دستش از منابع ایران کوتاه شده و دیگر نمی‌تواند قانون کاپیتولاسیون تصوب کند و طبیعی است که دنبال بی‌ثباتی ایران باشد.

هویت نفوذی‌ها فاش شده است

وی با اشاره به اعتراضات اخیر کشور گفت: دشمنان کشور در اغتشاشات اخیر تمام امکانات‌شان را پای کار آوردند، قرارگاه‌های عملیاتی‌شان را در منطقه و آمریکا فعال کردند و دائما دستورالعمل‌های اغتشاش از این قرارگاه‌ها صادر می‌شد. دشمنان به وسیله امپراطوری رسانه‌ای و پلتفرم‌های مجازی ذهن برخی از نسل جوان را دستکاری کرده و با عوض کردن جای حق و باطل آن‌ها را به خیابان‌ها کشاندند و تبدیل به ربات‌هایی کردند که اگر می‌گفتند بکش، می‌کشتند.دشمن برای به اغتشاش کشاندن کشور دلار‌های زیادی را هزینه کرده و نفوذی‌های زیادی که در طول سه دهه در ارکان مختلف نظام جاسازی کرده بود را به میدان آورد که هویت آن‌ها آشکار شده است.

می‌خواستند کشور را درگیر جنگ داخلی کنند

نیلفروشان با تاکید بر دسیسه دشمن برای کشاندن آشوب‌ها به دانشگاه‌ها و مدارس کشور یادآور شد: استکبار جهانی روی دانشگاه و دانش‌آموزان سرمایه‌گذاری نموده و تلاش کرد آن‌ها را به خیابان بیاورد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تجزیه کردستان و ایجاد شکاف قومی_مذهبی بود، گفت: پاسداران کشور با موشک‌های نقطه‌زن در منطقه اقلیم کردستان کانون فتنه را در هم کوبیدند. دشمن می‌دانست که انقلاب اسلامی ریشه‌دارتر از آن است که با باد کوچکی بلرزد، اما به دنبال این بود که با بی‌ثابت کردن ایران، کشور را به سمت درگیری داخلی سوق دهد و تجربه سوریه را در ایران تکرار کند.

با مماشات برخورد کردیم

معاون عملیات سپاه پاسداران گفت: در اغتشاشات اخیر دشمن روی ذهن برخی از جوانان ما کار کرده بود و، چون می‌خواستیم فرزندان‌مان را پس بگیریم، با مماشات برخورد کردیم،اگر می‌خواستیم مثل آن‌ها برخورد کنیم، این جریانات خیلی زودتر آنچه که فکر کنید جمع می‌شد، در اغتشاشات اخیر با قمه و قداره سر می‌بریدند، اما به ما می‌گفتند دیکتاتور، کشیدن چادر از سر زن مسلمان با کدامیک از اصول دموکراسی هم‌خوانی دارد؟ در کردستان خانواده و همه زندگی یک شکلات‌فروش را به جرم تعارف کردن شکلات به رئیس جمهور تهدید کردند، خودرو‌هایی که مایحتاج مردم را جابه‌جا می‌کرد با تیراندازی متوقف کردند و به زور مغازه‌های مردم را بستند ما دیکتاتور هستیم یا شما؟ شما که روی داعش را سفید کردید، اما با درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و بصیرت و حضور پرشور مردم اوضاع به شکلی کنترل شد که خودی‌ها آسیب کمتری ببینند.

نیلفروشان با تاکید بر اینکه عفو پدرانه مقام معظم رهبری نقطه اوج عطوفت، مهربانی و اخلاق اسلامی را به دنیا نشان داد، گفت: در اغتشاشات اخیر برخی از کشور‌های اروپایی نقش‌آفرینی داشتند و برخی از کوتوله‌های سیاسی در پارلمان اروپا دست به کار خطرناکی زدند و قصد داشتند تا سپاه پاسداران را در لیست به اصلاح تروریستی خودشان قرار دهند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دل مردم جوشیده، خاطرنشان کرد: این کوتوله‌ها باید بدانند و اگر نمی‌دانند بهتر است از دوستان آمریکایی‌شان بپرسند که تقابل با سپاه پاسداران چه هزینه‌ای داشته و دارد؟ از ژنرال مکنزی بخواهید که بگوید زمانی هواپیمای متجاوزش که از مرز‌های هوایی ایران در منطقه خلیج فارس عبور می‌کرد، چگونه به وسیله سپر دفاعی مدافعان انقلاب اسلامی ساقط شد. از نظامیان مستقر در پایگاه عین‌الاسد بخواهید توضیح دهند که با چند فروند از موشک‌های بالستیک نقطه‌زن فرزندان انقلاب اسلامی چه جهنمی برایشان ایجاد شد و پیامد‌های آن چه بود؟ سپاه قلب فتنه را در منطقه غرب آسیا در هم کوبید و هیمنه پوشالی استکبار فرو ریخت و این اتفاق سرآغاز رفتن آمریکا از افغانستان و منطقه بود.

معاون عملیات سپاه پاسداران با اشاره به نقش امانوئل مکرون در اقدامات پارلمان اروپا بر علیه سپاه پاسداران، خطاب به وی گفت: آقای مکرون این اقدامات از شما بعید نیست و ما انتظاری بیش از این از شما نداریم، اما از ملت فرانسه که در کارنامه خود انقلاب بزرگی دارند، انتخاب چنین رئیس جمهور بی‌خردی بعید است. مکرون با رئیس دولت جعلی و کودک‌کش صهیونیستی ملاقات می‌کند و از دغدغه‌هایش درمورد انرژی صلح‌آمیر هسته‌ای در ایران سخن می‌گوید درحالی که رژیم صهیونیستی ده‌ها کلاهک هسته‌ای دارد و به هیچ کدام از معاهده‌ها و کنوانسیون‌های منع گسترش و خلع سلاح هسته‌ای نیست و سازمان ملل را به تمسخر گرفته است، مکرون با این اقدامات در ایران مضحکه خاص و عام شده است.

دشمنان بدانند که انقلاب اسلامی با این اقدامات بچگانه به لرزه در نمی‌آید

معاون عملیات سپاه پاسداران متذکر شد: دشمن باید بداند که انقلاب اسلامی بزرگتر از آن است که با این اقدامات بچگانه به لرزه در بیاید، انقلاب اسلامی در خون شهدا ریشه دارد و ملت بزرگ ایران مردانه پای انقلاب‌شان ایستاده‌اند، ما را با ترور، تحریم و شهادت تهدید نکنید که این لباس سبز پاسداری کفن ماست. سپاه پاسداران پیشمرگان ملت ایران بوده و پای عهد و پیمان‌شان با خدا، شهدا و ملت بزرگ ایران هستند.

معاون عملیات سپاه پاسداران تصریح کرد: دشمنان کشور در طول بیش از چهار دهه انقلاب اسلامی دسیسه‌چینی‌های فراوانی انجام داد و از همان روز‌های ابتدایی انقلاب منافقین کور دل را به جان ملت ایران انداختند که منجر به شهادت ۱۷ هزار نفر شد.

وی با اشاره به نقش منافقین در دوران دفاع مقدس متذکر شد: منافقین در دوران دفاع مقدس به کشور خیانت کردند و به عنوان ستون پنجم در خدمت رژیم صدام بودند و پس از دفاع مقدس در عملیات مرصاد به کشور حمله کردند که اسلام‌آباد قبرستان آن‌ها شد.

فریب رژیم صهیونیستی را نخورید

سردار نیلفروشان با بیان اینکه دشمن در طول عمر انقلاب ۸ سال جنگ تحمیلی را به کشور تحمیل کرده، گفت: دشمن در طول سالیان گذشته کودتا‌های زیادی را سازمان‌دهی کرد، اما ملت بزرگ ایران در مقابل این دسیسه‌ها ایستادگی نمود، راه‌اندازی داعش و گروه‌های تکفیری آخرین راهکار دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی بود، اما جوانان غیرتمند منطقه مردانه به سمت دفاع از حرم شتافتند و شهید سلیمانی نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

وی خطاب به دشمنان کشور گفت: آیا بعد از چهار دهه هنوز درس نگرفته‌اید؟ فریب رژیم جعلی صهیونیستی را نخورید، انقلاب اسلامی و ملت ایران اهل تعاون و همکاری هستند و اگر عزت و شرف این ملت حفظ شود، ما به جز رژیم جعلی صهیونیستی با همه دنیا اهل مذاکره هستیم و تا نابودی اسرائیل از پای نخواهیم نشست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین