کد خبر: ۸۲۴۰۸۸
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰

تداوم بارش برف و باران در تهران/ خطر ریزش بهمن در ارتفاعات

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش برف و باران و کولاک و خطر ریزش بهمن در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.
تداوم بارش برف و باران در تهران/ خطر ریزش بهمن در ارتفاعات
آفتاب‌‌نیوز :

با بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی مدل‌های پیش‌یابی عددی با گذر متناوب امواج تراز میانی جو و با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان برای امروز تا روز دوشنبه (۲۳ تا ۲۴ بهمن) و از اواخر وقت روز سه‌شنبه تا پنجشنبه (۲۵ تا ۲۶ بهمن) آسمان نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش برف و باران گاهی وزش باد به‌ویژه در ارتفاعات بارش برف، وزش باد، کولاک با احتمال سقوط بهمن و پدیده مه و در نقاط مستعد احتمال بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

از روز دوشنبه تا پایان هفته روند افزایش نسبی بیشینه دما دور از انتظار نخواهد بود اما با توجه به بارش در روز چهارشنبه برای این روز کاهش نسبی دمای روزانه پیش‌بینی می‌شود.

فردا با توجه به عدم وزش باد قابل ملاحظه و کاهش دمای شبان،ه از بعد از ظهر افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

آسمان تهران فردا (۲۴ بهمن) نیمه‌ابری تا ابری، در صبح مه آلود و از بعد از ظهر به‌تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد ملایم با حداقل دمای ۳- و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه (۲۵ بهمن ) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری از بعد از ظهر افزایش ابر و اواخروقت بارش پراکنده برف با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۱۳- سردترین ایستگاه هواشناسی بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین