کد خبر: ۸۲۴۴۴۸
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹

رئیس سازمان اطلاعات تهران: باید دست مردمی که در این شرایط آمدند را ببوسیم

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران گفت: در ۲۲ بهمن و با حماسه بی‌نظیری که خلق شد تمام تردید‌ها پایان یافت و ما توانستیم بگوییم که نظام از توطئه اغتشاشات اخیر عبور کرده است.
رئیس سازمان اطلاعات تهران: باید دست مردمی که در این شرایط آمدند را ببوسیم
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران در دومین نشست تخصصی مشترک سالیانه مدیران استان و حراست دستگاه‌های اجرایی که امروز دوشنبه برگزار شد، اظهار داشت: اگر این سوال مطرح شود که علت مواجهه نظام استکبار با جمهوری اسلامی ایران چیست؟ پاسخش در دو واژه جهانی شدن و جهانی سازی است.

وی افزود: ذیل پروژه جهانی سازی نظام استکبار توطئه‌های فراوانی علیه ما پیاده و اجرا کرده است که یکی از آنها توطئه پیچیده اغتشاشات اخیر بود که در طول تاریخ بی‌سابقه بود و بحمدالله همه آنها خنثی شد.

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران با بیان اینکه تمام دعوا بر سر این دو واژه و پروژه جهانی‌سازی است، ادامه داد: برنامه نظام استکبار برای تغییر فرآیند جهانی‌شدن به جهانی‌سازی است یعنی بتواند اراده خود را بر دیگران تحمیل کند.

وی ادامه داد: اگر ما سه ماه را دوره اغتشاشات اخیر در نظر بگیریم، یعنی از ۲۵ شهریور و ایام پس از آن را یوم‌الشک حساب کنیم، در ۲۲ بهمن و با حماسه بی‌نظیری که خلق شد تمام تردیدها پایان یافت و ما توانستیم بگوییم که در ۲۲ بهمن و با حماسه بی‌نظیری که خلق شد تمام تردیدها پایان یافت و ما توانستیم بگوییم که نظام از توطئه اغتشاشات اخیر عبور کرده است.

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران با بیان اینکه دشمن از هدف خود کوتاه نخواهد آمد و از تمام فرصت‌های خود در آینده استفاده خواهد کرد، گفت: تا زمانی که در مسیر ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی هستیم ما خواهیم توانست از توطئه‌های آنها عبور کنیم.

وی همچنین با اشاره به نشست سران به اصطلاح اپوزیسیون در دانشگاه جرج تاون آمریکا طی روزهای گذشته، عنوان کرد: پیام این افراد این بود که ما در کنفرانس امنیتی مونیخ با سیاستمداران غربی برای براندازی جمهوری اسلامی گفت‌وگو خواهیم کرد؛ درحالی که باید به آنها گفت مگر بود و نبود جمهوری اسلامی دست سیاستمداران غربی است که می‌خواهید با آنها مذاکره کنید؟ چه مقطعی بوده که آنها نخواسته باشند نظام جمهوری اسلامی ایران را ساقط کنند؟

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران در پایان با تاکید بر اینکه باید بازنگری مجددی داشته باشیم تا به ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی بازگردیم، عنوان کرد: باید دست مردمی که در این شرایط آمدند را ببوسیم، باید بازنگری در ساز و کارها داشته باشیم و رویکردهای جدیدی مبتنی بر ارزش‌های اصیل انقلاب اتخاذ کنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین