کد خبر: ۸۲۴۵۲۱
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳

کنایه گابارد به حرکت چراغ خاموش هیلاری کلینتون برای انتخابات ۲۰۲۴

تولسی گابارد، نماینده سابق حزب دموکرات در کنگره با انتشار توئیتی به تحرکات تازه هیلاری کلینتون برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ واکنش نشان داد.
کنایه گابارد به حرکت چراغ خاموش هیلاری کلینتون برای انتخابات ۲۰۲۴
آفتاب‌‌نیوز :

تولسی گابارد در توئیتی نوشت:

هیلاری کلینتون نیازی ندارد که برای ریاست جمهوری اقدام کنهد، چرا که بایدن از قبل او را به سمت جنگ افروزی هدایت کرده. البته جذابیت فرمانده کل بودن و اینکه چه کسی بتواند دکمه جنگ رو ، اگر یک جنگ هسته‌ای در پیش بود، بزند، ممکن هست که باعث شود او برای ریاست جمهوری اقدام کند.

تولسی گابارد، نماینده سابق حزب دموکرات در کنگره آمریکا و از نامزدهای ریاست جمهوری شرکت کننده در رقابت‌های درون حزبی سال ۲۰۲۰ دموکراتها حدود ۵ ماه پیش با اعلام استعفایش از عضویت در این حزب، گفت که حزب دموکرات در کنترل "یک فرقه مخفی نخبه‌گرای جنگ‌طلب" قرار گرفته و این حزب را متهم به تضعیف آزادی‌های اساسی و خدادادی در آمریکا کرد.

گابارد در یک بیانیه ویدیویی در روز سه شنبه اعلام کرد: من دیگر نمی‌توانم در شرایط امروز حزب دموکرات که در کنترل کامل یک فرقه مخفی نخبه‌گرا از افراد جنگ‌طلب قرار گرفته، بمانم.

توئیت انتقادی گابارد در حالی منتشر می شود که هیلاری کلینتون سفر پر سر و صدایی به هندوستان داشته و به همین منظور دوباره زمزمه‌ها درباره ورود او به انتخابات ۲۰۲۴ افزایش پیدا کرده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین