کد خبر: ۸۲۴۷۸۰
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴

کرونا در ایران؛ یک فوتی و شناسایی ۱۷۸ بیمار جدید

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه‌روز گذشته، بر اساس معیار‌های قطعی ۱۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه یک نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست داده است.
کرونا در ایران؛ یک فوتی و شناسایی ۱۷۸ بیمار جدید
آفتاب‌‌نیوز :

از دیروز تا امروز ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۰۳ نفر از آن‌ها بستری شدند.

بر این اساس مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۴۳ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۸۹ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۴۴۹ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۲۵۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۵ میلیون و ۱۵۸ هزار و ۳۱۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۱۵۳ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۱ هزار و ۷۱۸ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۶ هزار و ۵۲۱ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۱۶ هزار و ۳۹۲ دُز رسید.

در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نیست، یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین