کد خبر: ۸۲۵۵۱۳
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱

دستور تکراری رئیسی: تورم، بازار ارز و قیمت کالاها را روزانه رصد و کنترل کنید

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت در آستانه ایام نوروز، گفت: هر تصمیمی که به افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات و بالا رفتن تورم منجر شود پذیرفته نیست و ستاد زیر نظر معاون اول رئیس جمهور موظف است تورم و بازار ارز و قیمت کالاهای اساسی را روزانه رصد و کنترل کند.
دستور تکراری رئیسی: تورم، بازار ارز و قیمت کالاها را روزانه رصد و کنترل کنید
آفتاب‌‌نیوز :

سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به سفر هفته گذشته به چین و دستاوردها و توافق‌های راهبردی دو کشور از جمله در بخش‌های اقتصادی و تجاری، بر لزوم تلاش همه جانبه مسئولان و دست‌اندرکاران بخش‌های مرتبط، برای اجرایی شدن هر چه سریع‌تر این تصمیمات و تحقق اهداف دو کشور در راستای گسترش و تقویت همکاری‌ها تاکید کرد.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به ایام پایانی سال، تلاش بیش از پیش وزیران و مدیران دستگاه‌ها را برای ایجاد ثبات در بازار و کنترل قیمت‌ها ضروری دانست و گفت: هر تصمیمی که به افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات و بالا رفتن تورم منجر شود پذیرفته نیست و ستاد زیر نظر معاون اول رئیس جمهور موظف است تورم و بازار ارز و قیمت کالاهای اساسی را روزانه رصد و کنترل کند.

رئیسی همچنین در این جلسه با تبریک فرارسیدن ماه پرفضیلت و ایام مبارک شعبان المعظم، ابراز امیدواری کرد که فیوضات این ماه هر چه بیشتر شامل حال مردم و مسئولان شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین