کد خبر: ۸۲۶۹۸۵
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
کسانی که موجب مشکلات در حوزه ارزی شوند تحت تعقیب قرارمی گیرند
دادستان کل کشور گفت: کسانی که در بازار ارزاخلال ایجادکنند و موجب مشکلات در حوزه ارزی شوندتحت تعقیب قرارمی گیرند.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام محمدجعفر منتظری بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مولدسازی یکی از سرمایه‌های کشور است، گفت: یکی از ظرفیت‌های بسیار مهمی که در کشور داریم و باید از آن حداکثر استفاده شود، بحث مولدسازی سرمایه‌هایی راکدی است که دستگاه‌های دولتی در اختیار دارند.

وی افزود: این موضوع در چند سال اخیر در دستور کار بوده، اما اجرایی نشد و دولت جدید با جدیت در حال پیگیری است و در این راستا مصوبه‌ای در سران سه قوه انجام شد و به تأیید رهبری رسید و برای اجرا ابلاغ شد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: گروهی به عنوان هیئت عالی مولدسازی تعیین شده است و نوعی صیانت و مصونیت در تصمیم‌گیری‌ها دارند که سواستفاده‌ای صورت نگیرد بنابراین کسانی که در هیئت تصمیم گیری می‌کنند به معنی این نیست اگر تخلفی انجام دهند از تعقیب دور خواهند بود.

وی با اشاره به برخورد جدی در بحث اختلال در بازار ارز گفت: کسانی که در بازار ارز اخلال ایجاد کنند و موجب مشکلات در حوزه ارزی شوند تحت تعقیب قرارمی گیرند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: بانک مرکزی خواستار اختیارات بیشتری به منظور کنترل بیشتر بازار ارز شده با این اقدام کسانی که از مقررات بانک مرکزی تخلف کنند برخورد می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین