کد خبر: ۸۲۸۳۹۱
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
بر اثر ایست قلبی
فرماندار کاشمر از درگذشت یک دانش آموز پایه هفتم این شهرستان بر اثر ایست قلبی در مدرسه خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

امیر دایی صراف روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این دانش آموز که "مهدی نیازی" نام دارد در ساعت کلاس ورزش دچار ایست قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل گشت.

وی ادامه داد: دانش آموز یاد شده که به حالت بی جان به بیمارستان منتقل شده بود با تلاش پزشکان و انجام عملیات احیای قلبی، دوباره ضربان قلب پیدا کرد اما متاسفانه تلاش پزشکان برای زنده ماندنش نتیجه نداد و وی زمان کوتاهی بعد از احیا درگذشت.

شهرستان کاشمر در فاصله ۲۳۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

تکذیب فوت یک دانش‌آموز در شهرستان اقلید بر اثر مسمومیت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز فوت یک دانش آموز در شهرستان اقلید بر اثر مسمومیت را تکذیب کرد.

مهرداد شریفی در گفتگو با تسنیم، در خصوص خبر فوت یک دانش آموز در شهرستان اقلید فارس که در فضای مجازی در حال انتشار است، اظهار داشت: هیچ دانش آموزی به دلیل مسمومیت در مدارس فوت نشده است و این خبر قویا تکذیب می‌شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: ما حتی موردی از دانش آموز بدحال که بخواهد در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شود را هم نداشتیم و این خبر صددرصد کذب و دروغ است و دلیل این شایعات صرفا این است که مردم و والدین را نگران کنند.

شریفی با تاکید بر اینکه حال همگی دانش آموزان خوب است، بیان کرد: دانش آموزان بستری شده در بیمارستان‌ها هم تنها مشکل تنفسی اولیه داشتند و یا در حال ترخیص هستند و یا مرخص شدند.

علیرضا درودچی مدیر کل پزشکی قانونی فارس نیز تاکید کرد که تا کنون موردی از فوتی ناشی از مسمومیت در این باره نداشته‌ایم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین