کد خبر: ۸۳۰۶۷۸
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶
سخنگوی قوه قضاییه:
ستایشی گفت: اهتمام ما این است افرادی که مبادرت به این کار کردند و اقداماتی داشته اند و به دنبال آن روان مردم و فرزندان را به هم ریختند و خانواده‌ها را در این موضوع معذب کرده اند حتما شناسایی شوند. در راستای شناسایی این افراد بر اساس وظایف قانونی مان به ضابطین و مجریان کمک می‌کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :

مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه در خصوص جدیدترین بررسی‌ها پیرامون اتفاقات اخیر مدارس دخترانه در سراسر کشور گفت: ما سعی کردیم بیش از اینکه به اطلاع رسانی بپردازیم کار‌های کارشناسی و پیگیری‌ها و نظارت‌های قانونی لازم را به عمل بیاوریم. اهتمام داشتیم پیگیری‌ها و اقدامات با رعایت جامع موازین قانونی باشد به نحوی باشد که در شناسایی و پیگیری مسائل حقی از کسی تضییع نشود.

وی اظهار داشت: اهتمام ما این است افرادی که مبادرت به این کار کردند و اقداماتی داشته اند و به دنبال آن روان مردم و فرزندان را به هم ریختند و خانواده‌ها را در این موضوع معذب کرده اند حتما شناسایی شوند. در راستای شناسایی این افراد بر اساس وظایف قانونی مان به ضابطین و مجریان کمک می‌کنیم.

ستایشی با بیان اینکه تا کنون اطلاع رسانی‌هایی از سوی وزارت کشور صورت گرفته است، بیان کرد: مطمئن باشید بعد از شناسایی و احراز هویت افراد و اثبات مجرمیت آن‌ها مجازات بازدارنده‌ای اعمال خواهد شد، رسیدگی‌ها قاطعانه و با رعایت مولفه‌های صحت، دقت و با سرعت خواهد بود و خروجی آن حتما بازدارنده و با اقتدار کامل خواهد بود.

سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد: نگاه ما این بوده که اطلاع رسانی‌ها منسجم باشد که پراکندگی ذهنی ایجاد نشود. در ایام آتی هر تصمیمی که نسبت به پرونده‌هایی که تشکیل شده در این زمینه، حتما به سمع و نظر مردم خواهیم رساند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین