کد خبر: ۸۳۰۹۱۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۷
نشست شورای عالی کار با حضور سه وزیر کار، اقتصاد، صمت و نمایندگان گروه‌های کارگری و کارفرمایی از ساعاتی قبل در حال برگزاری بوده و هنوز عدد و رقم رسمی درخصوص دستمرد منتشر نشده است.
آفتاب‌‌نیوز :

مذاکرات مزدی در حضور سه وزیر با جدیت جریان دارد و قرار است امشب رقم دستمزد کارگران مشخص شود. شرکای اجتماعی و نمایندگان کارگر و کارفرما درباره رقم دستمزد مشغول چانه زنی هستند و سناریوهای افزایش را بررسی می کنند.

ارقام و اعداد و درصدهای متفاوتی از ۲۵ تا ۲۷ درصد نیز اعلام شده که صرفا در حد پیشنهاد بوده و تصویب هرگونه درصدی نیازمند توافق طرفین و اعلام رسمی است.

سیصد و چهاردهمین نشست شورای عالی کار در حالی ادامه دارد که پیش از این وزیر کار اعلام کرده بود اشتراکات زیادی بین شرکای اجتماعی به دست آمده و تنها در برخی موارد نقطه های اختلافی وجود داشته که در جلسات مورد بررسی قرار گرفته است. باید منتظر ماند و دید که تا پایان امشب افزایش دستمزد کارگران چگونه رقم خواهد خورد؟

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
کارگر بدبخت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
0
2
آقا تورم 57 درصد رشد داشتهُ‌25-27 درصد چی هست
یه باره بگید از گشنگی بمیریم
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
0
2
بابا ... زودتر مقدار افزایش حقوق کارگران بدبخت را اعلام نمایید، بسه دیگه هر... دلتان خواست بکنید، ...به دولت سیزدهم و رییسش که کارگران را همچون برده مینگرند.
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین