کد خبر: ۸۳۱۰۹۰
تاریخ انتشار : ۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
به ترامپ در برابر دوربین‌ها دستبند نمی‌زنند
پلیس کنگره ایالات متحده در حال افزایش آمادگی برای تظاهراتی است که ممکن است پیش از اعلام جرم علیه دونالد ترامپ در واشنگتن برگزار شود.
آفتاب‌‌نیوز :

روزنامه پولیتیکو به نقل از منابع آگاه گزارش داد، سطوح امنیتی از امروز (سه‌شنبه) توسط پلیس کنگره آمریکا تقویت خواهد شد.

برخی از افسران پلیس گزارش دادند که اعتراضات دسته‌جمعی ممکن است به جای آنکه در مقابل کنگره برگزار شود، در نزدیکی اقامتگاه مارالاگو دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا و یا در شهر نیویورک رخ دهد.

ترامپ پیشتر در شبکه تروث سوشال به حامیان خود گفت که احتمالا روز سه‌شنبه دستگیر خواهد شد. رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در ادامه نوشت: «اعتراض کنید، ملت ما را پس بگیرید!»

به نوشته خبرگزاری ایسنا، رئیس جمهوری سابق ایالات متحده تحت تحقیقات هیات منصفه قرار دارد که توسط دفتر دادستانی منطقه‌ای منهتن به اتهام جعل سوابق تجاری آغاز شده است. وی همچنین متهم است که از طریق «مایکل کوهن»، وکیل وقت خود، مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به «استورمی دنیلز»، بازیگر فیلم‌های غیراخلاقی پرداخت کرده است.

دنیلز ادعا می‌کند که در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به او این پول پرداخت شده تا در مورد روابط ادعایی با ترامپ در گذشته سکوت کند، اگرچه خود ترامپ وجود چنین روابطی را رد می‌کند.

به ترامپ در برابر دوربین‌ها دستبند نمی‌زنند

بلومبرگ نیز گزارش داد که در صورت بازداشت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در نیویورک، به او دستبند زده نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه گزارش داد که از ترامپ انگشت‌نگاری و عکس‌برداری می‌شود، اما در برابر دوربین‌ها به او دستبند زده نمی‌شود یا در سلول زندان قرار نمی‌گیرد.

این منبع آگاه گفت که به احتمال زیاد ترامپ همچنان در نظارت یک نگهبان تحت بازداشت باقی بماند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین