کد خبر: ۸۳۱۳۴۴
تاریخ انتشار : ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۰

کپی‌برداری قلعه‌نویی از خمس

در جریان دیدار‌های تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه، دستیاران قلعه‌نویی بار‌ها به کنار زمین آمدند و نکاتی به بازیکنان و سرمربی تیم‌ملی منتقل کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه امشب (پنجشنبه) در دیداری دوستانه از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید. هر دو گل بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیدند.

حواشی نیمه دوم

در دقیقه ۵۳، بازیکن روسیه از جناح راست فرار کرد و در یک‌قدمی تک‌به‌تک‌شدن با علیرضا بیرانوند بود، اما حاج‌صفی و شجاع خلیل‌زاده خودشان را رساندند تا شوت بازیکن روس تحت فشار از بالای دروازه به بیرون رفت. هنگامی که بازیکن روسیه ضربه‌اش را زد، احسان حاج‌صفی با سر علیرضا بیرانوند برخوردی داشت که منجر به آسیب‌دیدگی دروازه‌بان تیم‌ملی شد تا برای دقایقی بازی متوقف شود. رامین رضاییان و احسان حاج‌صفی در این صحنه به داور ازبک اعتراض کرده و اعتقاد داشتند که بازیکن روسیه در موقعیت آفساید قرار داشته است.

امید نورافکن در دقیقه ۵۹ برخورد سنگینی با بازیکن روسیه داشت که باعث شد این بازیکن برای مداوا از زمین بازی خارج شود و پس از دقایقی به بازی برگردد.

در جریان نیمه دوم بازی سعید الهویی یک بار احسان حاج‌صفی و یک بار محمد محبی را به کنار زمین کشاند و نکات فنی به این دو بازیکن گوشزد کرد. الهویی و تیموریان در جریان نیمه دوم بار‌ها به کنار خط آمدند و نکاتی را هم به امیر قلعه‌نویی منتقل کردند.

امیر قلعه‌نویی در نیمه دوم رضا اسدی را به میدان فرستاد. اسدی که در تراکتور به عنوان مهاجم در تیم پاکو خمس بازی می‌کند، در این بازی هم پشت مهاجم هدف ایران قرار گرفت.

در دقیقه ۹۳ بازی ترقه‌ای از ضلع شرقی به زمین بازی پرتاب و منفجر شد.

پس از زده‌شدن سوت پایان بازی، امیر قلعه‌نویی به سمت کارپین، سرمربی روسیه، رفت تا با او دست بدهد، اما سرمربی روس‌ها که خیره به زمین بازی بود، لحظاتی طول کشید که متوجه قلعه‌نویی شود.

بازیکنان ایران پس از پایان بازی به سمت تماشاگران خانم حاضر در ورزشگاه رفتند و از آن‌ها تشکر کردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین