کد خبر: ۸۳۱۴۴۱
تاریخ انتشار : ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۶
سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن یک نفر و مصدومیت ۲۲ تن در حوادث ترافیکی امروز خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

عارف شرهانی اظهار کرد: در پی واژگونی یک دستگاه خودروی پراید که ساعت ۱۲:۳۰ امروز (۴ فروردین‌ماه) در محور امیدیه - ماهشهر رخ داد، یک زن ۷۵ ساله جان باخت و یک مرد ۸۴ ساله مصدوم شد که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام رضا (ع) امیدیه انتقال یافت.

وی افزود: همچنین در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک خودروی پژو که ساعت ۱۳:۵۱ امروز در محور شوش - اندیمشک رخ داد شش نفر مصدوم شدند.

شرهانی بیان کرد: چهار مصدوم این حادثه که دو پسر بچه ۱۱ و ۱۲ ساله، یک مرد ۲۶ ساله و یک زن ۳۳ ساله بودند توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نظام مافی شوش انتقال یافتند و دو مرد ۴۰ و ۵۱ ساله در محل درمان شدند.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی کوئیک و یک موتورسیکلت نیز که ساعت ۱۴:۵۱ امروز در منطقه هفت تپه شوش رخ داد دو پسر ۱۵ و ۱۶ ساله مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند.

وی عنوان کرد: همچنین در پی برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک وانت نیسان که ساعت ۱۶:۰۰ در محور رامهرمز – بهبهان رخ داد، هفت نفر مصدوم شدند.

شرهانی افزود: مصدومان این حادثه که یک دختر بچه ۱۰ ساله و چهار زن ۳۷، ۴۰، ۴۲ و ۴۳ ساله و دو پسر بچه چهار و ۱۱ ساله بودند، در محل حادثه درمان شدند.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در پی واژگونی یک دستگاه خودروی وانت نیسان نیز که ساعت ۱۶:۵۱ امروز در محور اندیکا – ایذه جنب سد شهید عباسپور رخ داد، شش نفر مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی انتقال یافتند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین