کد خبر: ۸۳۱۵۹۸
تاریخ انتشار : ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت جوی شهر‌های پرتردد کشور طی روز‌های ۷ و ۸ فروردین را تشریح و اعلام کرد که وضعیت جوی بیشتر این مناطق نیمه ابری تا ابری و گاهی وزش باد و رگبار‌های پراکنده خواهد بود.
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران (۷ فروردین) تا نیمه‌ابری تا ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و برای روز (۸ فروردین) نیز نیمه‌ابری و در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعد و برق، در بعد از ظهر به‌تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز نیمه‌ابری تا ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد و گاهی وزش باد شدید و گاهی رگبار باران و وضعیت جوی کرج نیز طی روز (۷ فروردین) نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و باد و گرد و خاک و در روز (۸ فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری و در صبح مه رقیق و به‌تدریج صاف خواهد بود.

آسمان گرگان نیز طی این دو روز نیمه‌ابری تا ابری و گاهی بارش پراکنده و رعد و برق و در پاره‌ای نقاط مه‌آلود و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان ساری نیمه‌ابری تا ابری، با احتمال بارش پراکنده و وزش باد و آسمان شهر رشت طی روز (۷ فروردین) قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، وزش باد و بارش پراکنده و طی روز (۸ فروردین) نیمه‌ابری تا ابری و مه آلود، در بعضی ساعت‌ها رگباد و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

تبریز نیز در دو روز (۷ و ۸ فروردین) آسمان ابری تا نیمه‌ابری، گاهی وزش باد و رگبار و رعد و برق و به‌تدریج کاهش ابر را تجربه می‌کند و آسمان مشهد روز (۷ فروردین) قسمتی ابری به‌تدریج افزایش باد و افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و طی روز (۸ فروردین) قسمتی ابری تا ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق همراه با افزایش باد و احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی اهواز نیز در دو روز آینده ابری در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد و مه رقیق و به‌تدریج کاهش ابر خواهد بود و آسمان شیراز نیز (۷ فروردین) ابری و در پاره‌ای نقاط بارش خفیف باران با احتمال رگبار و رعد و برق و افزایش باد و (۸ فروردین) قسمتی ابری و گاهی وزش باد و آسمان بوشهر نیمه‌ابری تا ابری همراه با غبار محلی، در بعصی ساعات بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی بندرعباس نیز قسمتی ابری تا نیمه‌ابری همراه با رگبار و رعد و برق و احتمال بارش‌های پراکنده و افزایش باد خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین