کد خبر: ۸۳۱۶۱۶
تاریخ انتشار : ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵
براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز شنبه ۵ تا دو‏شنبه ۱۴ فروردین به شرح زیر پیش‌بینی می‏شود. ضمناً تغییرات احتمالی در بولتن پیش ‏بینی روز‌های آینده لحاظ خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

طبق اعلام اداره کل هواشناسی مازندران، روز‌های شنبه و یک‏شنبه ۵ و ۶ فروردین سال جاری، هوای مازندران رصاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر در ارتفاعات نیمه غربی استان با رگبار و رعد و برق پراکنده همراه است.

روز‌های دو‏شنبه و سه ‏شنبه ۷ و ۸ فروردین مناطق ساحلی و جلگه‌ای، نیمه ابری گاهی افزایش ابر با احتمال رگبار پراکنده پیش‌بینی شده است.

همچنین در ارتفاعات وضعیت جوی، ابری و مه آلودهمراه با کاهش دما، وزش باد گاهی با بارندگی و در مناطق سردسیر کوهستانی با بارش برف همراه است.

اما در روز چهارشنبه ۹ فروردین ماه جاری هوای مازندران صاف تا نیمه ابری با افزایش دما مواجه هستیم که طبق همین پیش‌بینی در روز پنج‏شنبه دهم همین ماه هوای استان نیمه ابری از بعدازظهر ابری به تدریج با بارندگی و وزش باد همراه است.

در روز جمعه ۱۱ فروردین شرایط جوی مازندران نیز ابری همراه با بارش متناوب باران (در ارتفاعات مه آلود با بارش باران و برف)، وزش باد و کاهش دما است که این وضعیت در روز‌های شنبه تا دوشنبه ۱۲ تا ۱۴ فروردین به صورت نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده دیده می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین