کد خبر: ۸۳۱۶۵۲
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
مقدماتی یورو ۲۰۲۴/
دو تیم ملی فوتبال ایتالیا و پرتغال در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۴ مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند.
آفتاب‌‌نیوز :

در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۴، دو تیم ملی فوتبال لوکزامبورگ و پرتغال به مصاف هم رفتند که این رقابت با پیروزی پرگل شش بر صفر پرتغال به پایان رسید.

در این رقابت پر گل، کریستیانو رونالدو در دقیقه ۹ بازی، اولین گل پرتغال را به ثمر رساند. ژوآئو فلیکس در دقیقه ۱۵، برناردو سیلوا در دقیقه ۱۸، کریستیانو رونالدو در دقیقه ۳۱، اوتاویو در دقیقه ۷۷ و رافائل لیائو در دقیقه ۸۹ گل‌های بعدی پرتغال را ثبت کردند.

رونالدو که به روزهای اوج خود در تیم ملی برگشته است مانند بازی مقابل لیختن‌اشتاین توانست دبل کند. رافائل لیائو در دقیقه ۸۵ بازی پنالتی از دست داد و این در حالی بود که رونالدو در دقیقه ۶۴ بازی تعویض شد و از زمین بازی بیرون رفت.

در دیگر دیدارهای این رقابت‌ها دو تیم فوتبال مالت و ایتالیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی دو بر صفر ایتالیا همراه بود. متئو رتگی در دقیقه ۱۵ و متئو پسینا در دقیقه ۲۷ برای ایتالیا گلزنی کردند تا آتزوری پیروز میدان باشد.

تیم ملی فوتبال انگلیس نیز مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ را با اقتدار آغاز کرد.

دو تیم ملی فوتبال انگلیس و اوکراین به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی دو بر صفر انگلیس همراه شد. هری کین در دقیقه ۳۷ و بوکایو ساکا در دقیقه ۴۰ برای انگلیس گلزنی کردند.

در دیگر دیدارها دو تیم قزاقستان و دانمارک به مصاف هم رفتند که اولین شگفتی مسابقات یورو در این مسابقات رقم خورد.

تیم ملی قزاقستان در حالی که تا دقیقه ۷۳ با دو گل از دانمارک عقب بود، توانست در کمتر از ۱۵ دقیقه به بازی برگردد و در دقیقه ۸۹ گل سوم و پیروزی‌بخش را به ثمر برساند تا این دیدار با پیروزی سه بر دوی قزاقستان به پایان برسد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین