کد خبر: ۸۳۱۸۸۵
تاریخ انتشار : ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۴
مسوول مرکز هدایت عملیات بحران EOC دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: حادثه رانندگی انحراف از جاده ۲ دستگاه خودروی سواری در جاده آبادان به بندر امام (ره) ۲ کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.
آفتاب‌‌نیوز :

مسعود کاظمی سه‌شنبه شب اظهار کرد: ۲ نوبت تماس با مرکز پیام اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ در خصوص انحراف از جاده خودروی سواری تیبا در محور آبادان به بندر امام (ره) روبروی فولاد شادگان و خودروی پراید در ۲۰ کیلومتری آبادان و سقوط آن در آب چهار تیم امدادی از نزدیک‌ترین پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی آبادان، کاظمی افزود: در حادثه اول مربوط به خودروی تیبا سه سرنشین این خودرو که خانم بودند مصدوم شدند و پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس جهت ادامه درمان به بیمارستان‌ معرفی زاده شهرستان شادگان منتقل شدند.

مسوول مرکز هدایت عملیات بحران EOC دانشگاه علوم پزشکی آبادان در ادامه گفت: در حادثه دوم محور آبادان به بندر امام (ره) و انحراف از جاده و سقوط در آب خودروی پراید، ۲ خانم سرنشین این خودرو متاسّفانه بدلیل شدت جراحت در دم جان باختند که اقدامات لازم جهت حمل متوفیان صورت گرفت.

وی ضمن توصیه به هموطنان و مسافران نوروزی در خصوص رعایت قوانین راهنمایی، استراحت کافی قبل از رانندگی را به همه رانندگان توصیه کرد.

علت این دو حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین