کد خبر: ۸۳۱۹۲۳
تاریخ انتشار : ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹
درگیری دو برادر در محله مشیریه به‌دلیل اختلافات خانوادگی و شخصی، مرگ یکی از آن‌ها را رقم زده است.
آفتاب‌‌نیوز :

یکشنبه ششم فروردین ماه جاری، مرگ مشکوک مرد میانسالی در یک درگیری در محله مشیریه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به‌همراه محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدوداً ۶۰ ساله‌ای مواجه شدند که آثار ضرب‌وجرح با چوب روی بدنش مشهود بود؛ همچنین متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ متوفی را وقوع سکته در جریان درگیری اعلام کردند.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول با برادر کوچکتر خود در محله مشیریه به‌دلایل اختلافات عمیق خانوادگی و شخصی درگیر شده و درجریان این نزاع به کام مرگ فرو رفته است.

بازپرس ویژه قتل پس از دریافت این سرنخ مهم در پرونده، دستور بازداشت متهم را صادر کرد و بدین ترتیب متهم خیلی زود دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد.

با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین