کد خبر: ۸۳۲۱۱۴
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
یک دادگاه در فلسطین اشغالی «یائیر نتانیاهو» پسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را در پرونده شکایت عضو سابق پارلمان، به پرداخت غرامت محکوم کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

در شرایطی که تلاش بنیامین نتانیاهو برای ایجاد تغییرات در ساختار قضایی رژیم صهیونیستی همچنان خبرساز است، یک دادگاه در فلسطین اشغالی علیه پسر او حکم صادر کرد.

منابع رسانه‌ای در فلسطین اشغالی از قبیل روزنامه «جروزالم پست» خبر دادند که به عنوان بخشی از دعوای افترا، یائیر نتانیاهو از سوی دادگاه به پرداخت ۷۰۰۰۰ شِکِل (واحد پولی رژیم صهیونیستی) غرامت به «استاو شفیر» نماینده سابق پارلمان محکوم شده است.

استاو شفیر در سال ۲۰۲۱ شکایت کرده و از دادگاه رژیم صهیونیستی خواسته بود که پسر نتانیاهو را به دلیل انتشار افترا به پرداخت غرامت ۱۴۳،۶۰۳ شِکِل و ۱۲۰،۰۰۰ شِکِل دیگر هم او را بابت بابت آزار جنسی محکوم کند.

صدور حکم دادگاه علیه پسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در شرایطی انجام شده که بنیامین نتانیاهو طی هفته‌های اخیر تلاش زیادی برای ایجاد تغییرات گسترده در ساختار قضایی این رژیم کرد؛ تغییراتی که مخالفان می‌گویند هدف آن تلاش نتانیاهو برای فرار از رسیدگی دادگاه‌های این رژیم به پرونده‌های فساد او است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین