کد خبر: ۸۳۲۲۵۸
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۹

امام جمعه کرج: ترویج ازدواج آسان و افزایش جمعیت باید راهبرد اساسی دولتمردان باشد

امام جمعه کرج گفت: یکی از مهمترین مولفه‌های قدرتمندی جامعه اسلامی افزایش جمعیت است و این موضوع به همراه ترویج ازدواج آسان باید راهبرد اساسی دولتمردان باشد.
آفتاب‌‌نیوز :

آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۱۱ فروردین ماه کرج گفت: حفظ شعائر و دستاوردهای انقلاب اسلامی از مهمترین وظایف دینی مردم است و دشمن هم به دنبال خسته و پشیمان کردن مردم از شعائر و اهداف انقلاب اسلامی است که نمونه بارز آن قبح زدایی از موضوع حجاب در جامعه است و ضربه زدن به اعتقادات جامعه اسلامی به خصوص حجاب ضربه زدن به کیان خانواده و سست کردن بنیان زندگی اسلامی است.

وی ادامه داد: دشمنان سعی دارند با اعمال خود اعتقادات جامعه اسلامی را کم ارزش و بی ارزش کنند. صدور بیانیه وزارت کشور در خصوص توجه ویژه به حجاب یکی از اقدامات ارزنده دولت بود و باید در این خصوص نظارت و اقدام جدی صورت گیرد و با مطالبه گری مستمر اجازه این هنجار شکنی را ندهیم.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین مولفه‌های قدرتمندی جامعه اسلامی افزایش جمعیت است و این موضوع به همراه ترویج ازدواج آسان باید راهبرد اساسی دولتمردان باشد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز در ادامه به فرارسیدن دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی هم اشاره و اعلام کرد: امام خمینی (ره) با برگزاری رفراندوم اعتماد واقعی به مردم را ثابت کرد و نشان داد که جمهوری اسلامی براساس خواسته مردم و برپایه نظر و آرای مردم شکل گرفته است.

امام جمعه کرج گفت: جمهوری اسلامی با همه مشکلات و کارشکنی‌های که در ۴۴ سال گذشته روبرو بوده است، اما با اعتماد به اراده و پشتکار دانشمندان جوان خود، پیروز و استوار ایستاده است و فتنه‌ها و دسیسه چینی‌های استکبار هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین