کد خبر: ۸۳۲۲۶۶
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳
تیلور فریتس آمریکایی پس از شکست مقابل نابغه ۱۹ ساله تنیس جهان به تمجید از او پرداخت و گفت: او بر خلاف فدرر، جوکوویچ و نادال حتی فرصت نفس کشیدن هم به حریفان نمی‌دهد.
آفتاب‌‌نیوز :

تیلور فریتس برترین تنیسور آمریکایی و نفر دهم رنکینگ برترین تنیسورهای جهان که برای نخستین بار مقابل کارلوس آلکاراس اسپانیایی در مرحله یک چهارم نهایی مسترز میامی به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد، به تمجید از این نابغه ۱۹ ساله تنیس جهان که اخیرا با قهرمانی قاطع در مسترز ایندین ولز جانشین نواک جوکوویچ صرب در صدر رنکینگ شده است، پرداخت.

آلکاراس در طول ۱۰ مسابقه اخیر خود در رقابت های مسترز ایندین ولز و میامی حتی یک ست را نیز به حریفانش واگذار نکرده است.

فریتس پس از شکست مقابل آلکاراس در یک چهارم نهایی تنیس میامی در پاسخ به سوالی درباره تفاوت مصاف برابر آلکاراس با رافائل نادال، نواک جوکوویچ و راجر فدرر، ۳ اسطوره تنیس جهان، گفت: آلکاراس تهاجمی تر از آن ها بود. قطعاً احساسم این بود که مقابل آن ها فضای تنفس بیشتری نسبت به این مسابقه داشتم! من فکر می کنم که هر کدام سبک های مختلفی دارند مثلا نواک به آرامی شما را از موقعیت خارج می کند و برنامه اش را اجرا می کند اما آلکراس تهاجمی تر از سایرین بود و خیلی بیشتر من را تحت فشار قرار داد.

فریتس افزود: او قابلیت های زیادی دارد، فورهند و بک هند او عالی است و فوق العاده سریع است و ضربات پرقدرتی را شلیک می کند. من زمانی که یک سال پیش بازی او را دیدم گفتم که با وجود جوانی همه ابزارها برای کسب موفقیت را دارد. او به عنوان یک جوان ۱۹ ساله نمایش بسیار کاملی را اجرا می کند و واقعا نیاز ندارد که دیگر بر روی چیزی کار کند.

این تنیسور آمریکایی خاطرنشان کرد: آلکاراس برنامه های مختلفی را در مصاف با حریفان بکار می گیرد چرا که ابزارهای زیادی برای کسب پیروزی دارد. فکر می کنم هیچ کدام از اسطوره های تنیس مثل جوکوویچ، نادال و فدرر در ابتدای جوانی مثل او نبودند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین