کد خبر: ۸۳۲۴۴۱
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۲
نونواسپریتو سانتو، سرمربی الاتحاد، می‌گوید ورود کریستیانو رونالدو به عربستان اتفاق بسیار مهمی است.
آفتاب‌‌نیوز :

سرمربی پرتغالی الاتحاد عربستان با تاکید بر این نکته که آوردن بازیکنان بزرگ همیشه مثبت است، در این باره می‌گوید: من فکر می‌کنم ورود ستاره‌ها به عربستان سعودی مهم است و می‌دانیم که این یک پروژه دولتی برای رقابتی‌تر کردن مسابقات لیگ عربستان به شمار می‌رود.

این مربی پرتغالی که در ماه مارس به عنوان بهترین مربی فوتبال عربستان انتخاب شد، همچنین در مورد اظهارات کریستیانو رونالدو که اخیرا گفته بود لیگ عربستان پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قوی‌ترین لیگ‌های جهان در کوتاه‌مدت را دارد به چالش کشید و گفت: فکر می‌کنم این پروژه خوبی است که لیگ را قوی‌تر و رقابتی‌تر کنیم، اما فکر می‌کنم هنوز راه زیادی در پیش است، راه طولانی است.

او حرف‌های خود را اینطور توضیح می‌دهد: قوی‌تر و رقابتی‌تر شدن لیگ عربستان کار بسیار سختی است که کمک همه را می‌طلبد و به تغییرات نیاز هست. به نظر باید قصد تغییر وجود داشته باشد. این لیگ می‌تواند مانند لیگ‌های اروپایی رقابتی شود. من هم اینجا هستم که تا جایی که می‌توانم کمک کنم. سعی کنم بازیکنان را توسعه دهم و به باشگاهی که مربیگری می‌کنم کمک کنم. امیدوارم در آینده لیگ عربستان به خوبی لیگ.های اروپایی باشد.

گفتنی است الاتحاد، با یک امتیاز بیشتر نسبت به النصر، صدرنشین لیگ عربستان است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین