کد خبر: ۸۳۲۷۴۵
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸

عذرخواهی امیرحسین زارع در فدراسیون کشتی

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: تصمیم‌گیری در مورد خطای انضباطی امیرحسین زارع کشتی‌گیر سنگین‌وزن تیم ملی کشتی آزاد با کادر فنی است.
عذرخواهی امیرحسین زارع در فدراسیون کشتی
آفتاب‌‌نیوز :

محمدابراهیم امامی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد اتفاق پیش‌آمده در اردوی تیم ملی کشتی آزاد و اخراج امیرحسین زارع از اردوی تیم ملی گفت: درگیری امیرحسین زارع با کامران قاسم‌پور که از کشتی‌گیران بااخلاق و عنوان‌دار ایران و جهان محسوب می‌شود و امسال نیز به‌عنوان بهترین کشتی‌گیر ایران شناخته شده است، پیش آمده است. با توجه به جوانی کشتی‌گیران و هیجانات به‌وجودآمده در تمرینات و لاکتیکی شدن بدن‌های آنها در برخی مواقع و خیلی کم در ورزش این اتفاقات پیش می‌آید.

سخنگوی فدراسیون کشتی تصریح کرد: این حرکت زارع با تذکر جدی پژمان درستکار سرمربی تیم ملی همراه بود و علی‌رغم عذرخواهی این کشتی‌گیر از کامران قاسم‌پور و کادر فنی، وی با توجه به چرخه انتخابی تیم ملی از اردو اخراج شده است.

وی ادامه داد: هم امیرحسین زارع و هم پدر وی برای پیگیری این موضوع امروز صبح در فدراسیون حضور یافته‌اند و امیرحسین زارع ضمن ندامت از اقدامی که انجام داده عذرخواهی نیز کرده است.

امامی در مورد اخراج زارع تصریح کرد: با توجه به بند 10 چرخه انتخابی تیم ملی و تأکید کادر فنی، هرگونه بی‌انضباطی در اردوها منجر به خارج شدن کشتی‌گیر از چرخه می‌شود و در مورد زارع نیز تصمیم با کادر فنی است.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی منتظر گزارش کادر فنی در مورد امیرحسین زارع است تا تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ و به اطلاع عموم رسانده شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین