کد خبر: ۸۳۲۸۸۷
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴

شناسایی ۷۱۳ بیمار جدید کرونا در ایران/ ۱۸ نفر جان باختند

روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۵ هزار و ۴۰۹ رسید.
شناسایی ۷۱۳ بیمار جدید کرونا در ایران/ ۱۸ نفر جان باختند
آفتاب‌‌نیوز :

از دیروز تا امروز ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۷۱۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۰۱ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش وبدا،مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۹۶۸ نفر رسید. تا کنون ۷ میلیون ۳۴۶ هزار و ۸۹۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۷۳۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۵ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۹۰۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۵ میلیون و ۲۱۱ هزار و ۷۵۱ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۹۳ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۴۱۹ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۲۶۳ دُز رسید.

در حال حاضر ۱۹ شهرستان وضعیت قرمز، ۴۵ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۳۳ شهر در وضعیت زرد و ۱۵۱ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین