کد خبر: ۸۳۲۹۰۹
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱

مربی موسیقی، سارق از آب در آمد

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد سابقه داری که خود را در فضای مجازی به زنان، مربی موسیقی معرفی و پس از سرقت اموالشان متواری می‌شد، خبر داد.
مربی موسیقی، سارق از آب در آمد
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ کارآگاه سعداله گزافی گفت: پرونده ای اواخر سال گذشته با موضوع سرقت به عنف اموال و مدارک هویتی یک زن به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

به گزارش پلیس، جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: شاکی با حضور در پلیس آگاهی اظهار داشت که با مردی در فضای مجازی که خود را مربی موسیقی معرفی می‌کرد آشنا شده است و پس از قرار ملاقات برای آشنایی بیشتر، مرد فراری در یک فرصت مناسبی همه اموال با ارزش و مدارک هویتی وی را سرقت و به سرعت از محل متواری شده و از آن تاریخ دیگر از وی اطلاعی در دست ندارد.

سرهنگ گزافی افزود: با شیوه و شگردهای پلیسی و اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه متهم که از مجرمان حرفه ای بود در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات پلیسی، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی از کشف تعدادی از اموال مسروقه از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: در بازرسی از این محل تعداد ۵ دستگاه تلفن همراه بدون کارتن به مارک‌های مختلف، ۷ عدد کارتن خالی گوشی موبایل با مارک آیفون و یک عدد گواهینامه مربوط به شخص ثالث کشف و توقیف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجوئی‌های اولیه به ۴ فقره سرقت و اغفال مشابه زنان اعتراف و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مال باختگان شناسایی شده‌اند.

سرهنگ گزافی گفت: اقدامات تکمیلی در راستای روشن شدن زوایای پنهان موضوع در دست اقدام است و با هماهنگی مقام قضائی متهم در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین