کد خبر: ۸۳۲۹۵۸
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳

یک نماینده: رئیس جمهور در محضر رهبری از تحول سخن گفت/ تحول از تفکر مدیران باید آغاز شود

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس، تاکید کرد که "بهبود وضعیت زندگی مردم نیاز به روحیه جهادی، قاطعیت و ایستادگی در برابر مسائل دارد فلذا لوکوموتیوران‌های دولت باید افراد قابلی باشند تا بتوانند مسافران را به سرانجام مقصود برسانند. "
یک نماینده: رئیس جمهور در محضر رهبری از تحول سخن گفت/ تحول از تفکر مدیران باید آغاز شود
آفتاب‌‌نیوز :

محمدصالح جوکار، با اشاره به ضرورت قاطعیت رئیس جمهور در برخورد با وزرا و مدیران دولتی به منظور پیشبرد امور کشور، بیان کرد: رئیس جمهر امشب در محضر مقام‌ معظم رهبری بحث تحول را مطرح کردند. اگر می‌خواهیم تحول در عرصه‌های مختلف نظیر اقتصادی و فرهنگی رقم بخورد باید در مدیریت تحول ایجاد شود. تا زمانی که در مدیران تفکر تحول جاری نشود این موضوع قطعیت پیدا نخواهد کرد. از نظر بنده اگر بخواهیم تغییرات و تحولات اساسی در راستای بهبود امور کشور داشته باشیم باید به این موضوع توجه شود.

وی در ادامه اظهار کرد: امسال که مقام معظم رهبری نام سال را مهار تورم و رشد تولید تعیین کردند لازم است که روند و فرآیند کار بر ریل تحول قرار گیرد. ریل حرکت باید از سوی مجلس تعیین شود اما لوکوموتیو ران کسی جز دولت نیست. اگر این لوکوموتیو ران نتواند به درستی این مسیر را طی کند یقینا شعار مهار تورم و رشد تولید محقق نخواهد شد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امیدواریم سال ۱۴۰۲ برای ملت عزیز ما سال فاقد رنج و مشقت باشد و بتوانیم با توجه به فرمایش حضرت آقا سفره مردم را رنگین کنیم. این امر نیاز به روحیه جهادی، قاطعیت و ایستادگی در برابر مسائل دارد. لوکوموتیو ران‌های دولت که وزرا هستند باید افراد قابلی باشند تا بتوانند مسافران را به سرانجام مقصود برسانند. فلذا باید با قاطعیت افراد کم توان کنار گذاشته شوند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین