کد خبر: ۸۳۲۹۹۶
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴

بیانیه سازمان خصوصی‌سازی درمورد باشگاه استقلال

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از انتشار بیانیه این سازمان درمورد باشگاه استقلال خبر داد.
بیانیه سازمان خصوصی‌سازی درمورد باشگاه استقلال
آفتاب‌‌نیوز :

حسین قربان‌زاده شب گذشته در توییتی در صفحه شخصی خود نوشت: «هیات سه نفره مالی، حدود هفت ساعت امروز در باشگاه ⁧‫استقلال‬⁩ حضور پیدا کردند. فردا، چهارشنبه بیانیه سازمان خصوصی سازی منتشر می‌شود. خلاصه صددرصد ادعای دیشب بنده در برنامه فوتبال برتر تایید شد.»

بر اساس این گزارش، دوشنبه شب، مدیرعامل و یک عضو هیات مدیره استقلال در یک برنامه تلویزیونی حاضر شدند تا برابر رئیس سازمان خصوصی‌سازی و هزاران بیننده برنامه درباره ماجرای عجیب و تلخ حذف استقلال از آسیا و مشکلات وحشتناک مالی باشگاه توضیح دهند.

پرویز مظلومی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خود و سایر اعضا را مبرا از اتهامات دانست و گفت "ما به مدیرعامل تفویض اختیار کرده بودیم! "، اما اگر قرار بود هیات مدیره تمام اختیارات را به مدیرعامل بدهد و خود نه مسئولیتی داشته باشد و نه نظارتی، پس اساسا چرا باید کسانی را به عنوان عضو هیات رئیسه منصوب می‌کردند؟ مظلومی می‌گوید "اعضا فقط صورت جلسه‌ها را امضا می‌کرده‌اند! " و در پاسخ به انتقاد رئیس سازمان خصوصی درباره ایراد داشتن سیستم مدیریتی باشگاه و عملکرد هیات مدیره گفته "روال کار از قدیم همین‌طور بوده است! "

ایراد از مظلومی و فتح‌الله‌زاده نیست، چون یکی مدیر سنتی است و سال‌ها با تفکر قدیمی‌اش مدیریت کرده است و حالا که استقلال وارد فرابورس شده، نمی‌تواند خود را با شرایط وفق دهد و دیگری اساسا سواد و تجربه مدیریت ندارد و صرفا به عنوان سهمیه پیشکسوتان باشگاه عضو هیات مدیره شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین