کد خبر: ۸۳۳۰۱۰
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴
وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در ۲۰ استان

هواشناسی؛ هوا از امروز گرم می‌شود

هواشناسی با پیش‌بینی شروع تدریجی افزایش دما در اغلب مناطق کشور اعلام کرد: امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین) آسمان بیشتر مناطق کشور صاف و آفتابی است و فقط در برخی از مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز غربی بارش‌های پراکنده بهاری پیش‌بینی می‌شود.
هواشناسی؛ هوا از امروز گرم می‌شود
آفتاب‌‌نیوز :

سازمان هواشناسی کشور برای امروز و فردا ضمن اعلام هوای صاف و آفتابی برای اغلب مناطق کشور، از وزش باد شدید و گرد و خاک در ۲۰ استان از جمله قم، قزوین، سمنان، البرز ‌و تهران خبر داده است.

این شرایط امروز (چهارشنبه) در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، مرکزی، همدان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.

فردا (پنجشنبه) نیز در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، قزوین، البرز، قم، تهران، اصفهان، سمنان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان همین شرایط آب و هوایی را داریم.

هواشناسی پیش‌بینی کرده است که در مناطق مستعد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا، احتمال خسارت به تجهیزات شهری و برون‌شهری از جمله سقوط بنرها و تابلوهای تبلیغاتی، داربست‌ها و سازه‌های موقت، احتمال سقوط اشیاء از ارتفاعات و احتمال شکستن نهال‌ها و درختان کهن‌سال وجود دارد.

از امروز هم‌چنین دمای هوا در غرب کشور روند افزایشی را آغاز خواهد کرد و به تدریج از سمت غرب به مرکز و سایز نقاط پیشروی می‌کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین