کد خبر: ۸۳۳۰۴۳
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲

سردار نقدی: انتقام خون شهید حیدری قطعاً گرفته خواهد شد/ اسرائیل را محو می‌کنیم

معاون هماهنگ‌کننده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر صهیونیست‌ها می‌خواهند ما را به پاسخ‌های عجولانه وادارند، باید بدانند که گرفتن انتقام خون شهید حیدری قطعی است و ما در زمان مقتضی انتقام خواهیم گرفت.
سردار نقدی: انتقام خون شهید حیدری قطعاً گرفته خواهد شد/ اسرائیل را محو می‌کنیم
آفتاب‌‌نیوز :

سردار محمدرضا نقدی در مراسم تشییع شهید میلاد حیدری در قروه اظهار داشت: این شهید افتخار شرکت در خط مقدم مبارزه را داشته و به دست شقی‌ترین افراد روزگار به شهادت رسید. مرحبا بر مردم کردستان که چنین فرزندی را پرورش داده و سلام بر مادری که یتیمی را چنین تربیت کرد که میدان را ترک نکند و در میدان باقی بماند و مرحبا به شما مردم کردستان و قروه که قدر این جوان را می‌دانید و در این مراسم شرکت کرده‌اید.

سردار نقدی تصریح کرد: این خون پیامی دارد و این مردم که آمده‌اند می‌خواهند حامل این پیام باشند که قرآن بزرگترین دشمن مسلمانان را صهیونیست معرفی می‌کند. صهیونیست‌ها از ابتدای ظهور اسلام همیشه پشت پرده تفرقه‌افکنی‌ها، جنایت‌ها و خیانت‌ها بوده‌اند و در تمامی جنایت‌ها دست دارند.

سردار نقدی اضافه کرد: همه حوادثی که اتفاق افتاد، تجزیه‌طلبی‌های اوایل انقلاب که مردم کردستان برای مبارزه با آن خون‌های زیادی دادند و همه دشمنی‌هایی که با این ملت شد، صهیونیست‌های امریکایی و اسرائیلی پشت پرده آن بوده و هستند. ما امروز از شهادت این جوان فدایی اسلام ناراحتیم، اما از یک جهت خوشحالیم که بعد از ۴۴ سال آن دشمن اصلی خود را نشان می‌دهد که تاکنون دیگران را جلو انداخته بود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه تصریح کرد: اگر امام راحل فرمودند که آمریکا ام‌الفساد قرن است و اسرائیل غده سرطانی است، امروز آن را به خوبی لمس می‌کنیم.

وی افزود: صهیونیست‌ها به صورت تاریخی پیشگام در ترور، تفرقه‌اندازی و راه‌اندازی جنگ بین امت‌ها و پشت پرده توطئه‌ها هستند و همیشه در این زمینه‌ها موفق بوده‌اند، اما هیچگاه مرد میدان نبوده‌اند. صهیونیست‌ها همیشه با دست‌های پنهان کار می‌کنند. امروز حرکت مداوم و استقامت انقلاب این دست‌ها را رو کرده و باید منتظر پاسخ باشند. صهیونیست‌ها می‌دانند هر ضربه‌ای که به ما زده‌اند سخت‌تر از آن را دریافت کرده‌اند.

سردار نقدی گفت: قطعا انتقام جنایت شهید حیدری را دریافت خواهند کرد و این خون‌ها ارزشمندتر از این است که با هلاکت یک صهیونیست خبیث جبران شود که آزادی قدس هدف غائی ما است. صهیونیست‌ها می‌دانند که این حرکت قطعی است و زمین‌هایی را در آمریکای جنوبی خریداری کرده‌اند با این تصور که اگر اخراج شدند در آنجا اسرائیل جدیدی شکل بدهند، اما مردم دنیا بیدار شده‌اند و اجازه نمی‌دهند چنین خوابی تعبیر شود.

سردار نقدی تصریح کرد: اگر صهیونیست‌ها می‌خواهند با این اقدامات ما را به پاسخ‌های عجولانه وادارند، باید بدانند که انتقام خون شهید حیدری قطعی است و ما در موقع خودش انتقام می‌گیریم؛ همانطور که شهید سلیمانی فرمود انتقام خون شهیدانمان خروج آمریکا از منطقه است و همه دیدیم آن‌ها با چه خفتی بیرون رفتند. مردم ما دغدغه آلوده‌شدن جوانان به مواد مخدر و مشروبات، دغدغه مبارزه با مفسدان اقتصادی، حجاب و عفاف و فرقه‌های انحرافی دارند، اما ام‌الفساد صهیونیست‌ها هستند که اگر این‌ها در منطقه پاکسازی شوند تمام این مشکلات فروکش خواهد کرد.

وی گفت: همانطور که با رفتن شاه همه مشکلات و مبادی و مروجین فساد قبل از فساد جمع شد، با اخراج اسرائیل هم تمامی مشکلات ما یکجا برطرف خواهد شد و ملت ما در آرامش می‌رود.  تا زمانی که این‌ها در منطقه هستند، ناامنی هر روز خود را در جایی از منطقه خاورمیانه خود را نشان می‌دهد.

به گفته سردار نقدی، هر کدام از شاخه‌های مقاومت اسلامی تصمیم بگیرند، به تنهایی اسرائیل را از بین خواهند برد، اما آنچه باید مهیا شود افکار و اذهان عمومی و بوجود آمدن این باور است که ریشه مشکلات، این غده سرطانی است و پیام این شهید، آمادگی ملت برای محو اسرائیل است.

وی عنوان کرد: محو اسرائیل دیگر یک آرمان دوردست نیست بلکه یک عمل است و باید انجام شود که کرد‌ها در گذشته یکبار بیت‌المقدس را آزاد کرده‌اند و این بار نیز پیشقراول خوهند شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین