کد خبر: ۸۳۳۳۲۴
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱

هرگونه افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه خلاف قانون است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه در این استان خلاف قانون است.
هرگونه افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه خلاف قانون است
آفتاب‌‌نیوز :

سید علی احمدزاده در نشست ستاد تنظیم بازار که به موضوع افزایش قیمت خودسرانه شن و ماسه اختصاص داشت، بر تشکیل اتحادیه شن و ماسه در استان تاکید کرد.

وی اظهارکرد: سازمان صمت و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظرف یک ماه آینده نسبت به تشکیل اتحادیه شن و ماسه بطور رسمی و قانونی اقدام نمایند تا از این به بعد اتحادیه در خصوص قیمت‌ها تصمیم گیری کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تعیین قیمت شن و ماسه در استان به نحوی باشد که مردم و تولید کنندگان متحمل ضرر و زیان نشوند.

احمدزاده تصریح کرد: افزایش قیمت شن و ماسه طی این ایام یک کار غیرحرفه ای و غیرکارشناسی بوده است.

وی بر اجرای قیمت تعیین شده بهمن ماه سال گذشته شن و ماسه که ۸۹ هزار تومان بود، تاکید کرد و ادامه داد: تعزیرات حکومتی استان واحدهایی که طی این مدت خودسرانه قیمت شن و ماسه را افزایش دادند براساس قانون رفتار کند.

احمدزاده با اشاره به دستور معاون اول رئیس جمهور مبنی بر عدم افزایش قیمت ها عنوان کرد: طبق دستور معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه قیمت ها در سه ماه آخر سال گذشته و دو ماه اول سال جاری نباید افزایش داشته باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این دستورالعمل باید اجرا شود و هیچ گونه تغییر قیمتی در این خصوص نباید صورت گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین