کد خبر: ۸۳۳۳۵۲
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹

رایزنی امیر عبداللهیان با دبیرکل سازمان همکاری اسلامی

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در خلال برنامه‌های خود در پکن، شامگاه پنجشنبه در یک گفتگوی تلفنی با «حسین ابراهیم طه»، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، در خصوص تعرض اخیر و هتک حرمت مسجد الاقصی توسط رژیم صهیونیستی، به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
رایزنی امیر عبداللهیان با دبیرکل سازمان همکاری اسلامی
آفتاب‌‌نیوز :

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، در این گفتگوی تلفنی ضمن تاکید بر ضرورت برگزاری نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی در سطح وزرای امور خارجه کشور های عضو برای رسیدگی به تعرض اخیر رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه همکاری در برگزاری این نشست را مورد تصریح قرار داد.

امیرعبداللهیان هم‌چنین با اشاره به گفتگوی تلفنی رئیس جمهور کشورمان با رئیس جمهور اندونزی در این ارتباط، دیگر برنامه‌های پیش بینی شده از سوی جمهوری اسلامی ایران در این خصوص را به اطلاع دبیر کل رساند.

حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی نیز در این گفت و گوی تلفنی، با محکوم کردن تعرض اخیر صهیونیست ها به مسجد الاقصی، از برگزاری نشست نمایندگان کشورهای عضو سازمان در سطح کمیته اجرایی در روز یکشنبه برای رسیدگی به اقدام هتاکانه اخیر رژیم صهیونیستی خبر داد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین