کد خبر: ۸۳۳۳۸۴
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶

پاسخ مهاجم سابق فرانسه به بیانه ستاره PSG؛ یکی جلوی نفس امباپه را بگیرد!

مهاجم سابق تیم ملی فرانسه به رفتار ستاره باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در خصوص کمپین بلیت فروشی انتقاد کرد و گفت که باید مشکلات این تیم در داخل باشگاه حل شود.
پاسخ مهاجم سابق فرانسه به بیانه ستاره PSG؛ یکی جلوی نفس امباپه را بگیرد!
آفتاب‌‌نیوز :

کیلیان امباپه با انتشار بیانیه‌ای در اینستاگرام، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را به سو استفاده از اعتماد این بازیکن ۲۴ ساله متهم کرد و احتمال ماندنش در پارک دو پرنس را کاهش داد. در این خصوص این موضوع از چشم بزرگان تیم سابق فرانسه دور نماند و کریستف دوگاری با حمله به بیانه این فوق ستاره فوتبال جهان اطمینان داد که مشکلات تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن باید در داخل باشگاه حل شود.

به گزارش روزنامه آ اس اسپانیا، بیانیه دیروز امباپه از طریق شبکه‌های اجتماعی مبنی بر انتقاد از تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به دلیل استفاده در یک کمپین بلیت فصل بدون اطلاع قبلی، انتقادات زیادی را در فرانسه برانگیخته است، زیرا تصور می‌شود مشکلاتی که او با این باشگاه دارد باید در داخل کشور حل شود. این کمپین در نهایت توسط تیم پاریسی، کنار رفت.

وی ضمن انتقاد شدید از نحوه سخنان امباپه ادامه داد: من از این همه افراد مستعد خسته شدم. ما شما را در مرکز ارتباطات قرار می‌دهیم. باشگاه باید به او اخطار می‌داد، خوب، اما آیا فکر می‌کنید ارزشش را دارد که در شبکه‌های اجتماعی پیامی برای نشان دادن ناراحتی باشگاهتان ارسال کنید؟ می‌توانید با افراد مسئول تماس بگیرید و آن را در داخل حل کنید. آیا فکر می‌کنید ما می‌خواهیم مشکلات پاری سن ژرمن را به گردن فردی بیاندازیم که اعلامیه کرده است؟

دوگاری بیان کرد: من پیام امباپه را درک نمی‌کنم. یکی جلوی نفسش رو بگیرد، اینکه در زمین بازی می‌کنند، ارزش خود را نشان می‌دهند، بازی‌ها را یکی پس از دیگری می‌بازند. او حقوق دیوانه‌واری دارد.

مهاجم سابق تیم ملی فرانسه ادامه داد: امباپه می‌توانست به جای ارسال پیامی در شبکه‌هایی که بخش بازاریابی او نشان می‌دهد، به رئیس‌جمهورش زنگ بزند تا یک کودک را نشان دهد.

چندی پیش امباپه در صفحه شخصی‌اش نوشت: من برای ترغیب دارندگان بلیت فصل جهت تمدید بلیت‌های‌شان در فصل ۲۴-۲۰۲۳ در یک کمپین تبلیغاتی شرکت کردم، اما در هیچ زمانی درباره محتوای مصاحبه به من اطلاعی داده نشد. به نظر می‌رسید که قرار است یک مصاحبه عادی در یک روز تجاری برای باشگاه داشته باشم و الان می‌گویم که با ویدئویی منتشر شده اصلاً موافق نیستم. به همین دلیل هم من برای گرفتن حق پخش تصویرم می‌جنگم. پاری‌سن‌ژرمن باشگاهی بزرگ و خانواده‌ای فوق‌العاده است، اما اسم این باشگاه کیلیان سن‌ژرمن نیست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین