کد خبر: ۸۳۳۴۷۶
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۱

پلمب ۳ واحد صنفی در دیلم به خاطر "عدم رعایت شئونات ماه رمضان"

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی و اصناف در ماه رمضان خبر داد و گفت: سه واحد صنفی به خاطر عدم رعایت شئونات ماه رمضان پلمب شد.
پلمب ۳ واحد صنفی در دیلم به خاطر
آفتاب‌‌نیوز :

مأموران پلیس اطلاعات به همراه سایر ادارات ذی ربط از واحد‌های صنفی سطح شهر بازدید کردند.

سرهنگ محمدرضا محمودیان عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور رعایت بهداشت و سلامت شهروندان، گشت تلفیقی ویژه ماه مبارک رمضان تشکیل شد.

وی اضافه کرد: این گشت متشکل از مأموران پلیس اطلاعات این فرماندهی، نماینده شبکه بهداشت، اداره تعزیرات حکومتی و اداره اصناف از واحد‌های صنفی و اغذیه فروشی‌های سطح شهرستان بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم افزود: در این راستا از تعداد ۴۵ مورد واحد صنفی بازدید که تعدادی از آنان اخطار پلمپ و سه مورد نیز به خاطر رعایت نکردن شئونات ماه مبارک رمضان و داشتن تخلفات صنفی پلمپ شدند.

سرهنگ محمودیان با اشاره به استمرار این گونه طرح‌ها و نظارت بر صنوف تصریح کرد: برای واحد‌های صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان اخطار پلمب صادر می‌شود و در صورت تخلف هیچ‌گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از شهروندان و واحد‌های صنفی دارالمومنین شهر دیلم خصوصاً رستوران‌ها و اغذیه فروشی‌ها خواست تا حرمت ماه مبارک رمضان را رعایت نموده و به الزامات در نظر گرفته شده صنفی در این ماه پایبند باشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین