کد خبر: ۸۳۳۶۰۵
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴
ادامه مسمومیت سریالی دانش آموزان

مسمومیت دختران دانش‌آموز در اردبیل، خوزستان و ارومیه

مهری رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اردبیل گفت: از حدود ساعت ۹ صبحِ امروز (۱۹ فروردین) از ۵ مدرسه دخترانه اردبیل با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته شد و تعدادی از دانش‌آموزان با علائم اضطراب، تنگی نفس و سردرد، از مدارس به مراکز درمانی امام خمینی، امام رضا و فاطمیِ اردبیل منتقل شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

تعدادی از دانش آموزان برخی مدارس دخترانه اردبیل با بدحالی راهی بیمارستان شدند.

مهری رئیس فوریت‌های پزشکی گفت: از ساعت حدود ۹ صبح امروز ۱۹ فروردین از ۵ مدرسه دخترانه اردبیل با اورژانس تماس گرفته شده تعدادی دانش آموز با علائم اضطراب، تنگی نفس و سردرد به بیمارستان‌های امام خمینی، امام رضا و فاطمی اردبیل منتقل شدند.

به نوشته صداوسیما، به گفته مسئولان درمانی استان اکثر مراجعه کنندگان علائم استرس و اضطراب ناشی از ترس دارند.

حال عمومی مراجعه کنندگان خوب و رو به بهبودی است.

مسمومیت دانش آموزان مدرسه دخترانه سعدی در ارومیه

دانش آموزان دختر مدرسه ابتدایی هیات امنایی سعدی ارومیه مسموم شدند.

به گزارش ایلنا، دانش آموزان دختر مدرسه ابتدایی هیات امنایی شهر ارومیه مسموم شدند.

شاهدان حاضر در محل گفتند: بر اثر انتشار گاز در این مدرسه تعدادی از دانش آموزان مسموم شدند که با حضور نیرو‌های انتظامی و فوریت‌های پزشکی در مدرسه حادثه در حال بررسی و پیگیری است.

از تعداد دانش آموزان مسموم شده اطلاعی در دست نیست، ولی بنا به گفته شاهدان، تعدادی از دانش آموزان این مدرسه با آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مسومیت تعدادی از دانش آموزان در هفتکل خوزستان

رئیس شبکه بهداشت و درمان هفتکل از بد حالی دوباره ۶۰ نفر از دانش آموزان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، مازیار مولایی گفت: ساعت ۰۹:۳۰ دقیقه امروز شنبه ۱۹ فروردین، از مدرسه هاجر با فوریت‌های پزشکی مبنی بر بد حالی تعدادی از دانش آموزان تماس حاصل گرفته شد که با مراجعه فوری همکاران و انتقال دانش آموزان دختر به بیمارستان محلی این شهرستان اقدامات اولیه انجام شد.

رئیس شبکه بهداشت هفتکل افزود: آمار کلی دانش آموزان که بعضی از آنان توسط والدین به این مرکز مراجعه کرده بودند جمعا ۶۰ نفر بوده است. حال عمومی دانش آموزان بستری در بیمارستان محلی شهرستان هفتکل خوب است و خانواده‌ها نگران نباشند.

از پائیز سال گذشته تاکنون هزاران نفر از دانش آموزان دختر در ایران مسموم شده اند. مسئولان نیز گفته اند که چندین نفر را در این رابطه بازداشت کرده اند. حتی فیلم اعترافات برخی افراد بازداشت شده نیز در صداوسیما منتشر شده بود با این حال هنوز سرانجام این پرونده مشخص نیست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین