کد خبر: ۸۳۳۶۱۳
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۴

اسامی گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی امید فاش نشد!

سخنگوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: یکی از مهم‌ترین بحث‌هایی که دغدغه جامعه فوتبال است، تیم ملی امید است که بحث مفصلی درباره آن شد.
اسامی گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی امید فاش نشد!
آفتاب‌‌نیوز :

احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال پس از پایان نخستین جلسه هیات رئیسه این فدراسیون در سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: جلسه امروز ساعت ۱۰ صبح در مرکز ملی فوتبال تشکیل شد. یکی از مهم‌ترین بحث‌هایی هیات رئیسه که دغدغه جامعه فوتبال است، تیم ملی امید است که بحث مفصلی درباره آن شد. آقای تاج و اعضای هیات رئیسه نقطه نظراتی داشتند. باید تعاملی بین کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال صورت بگیرد که در حال تکمیل شدن است.

نامزدهای هدایت تیم ملی مشخص شدند
او افزود: درباره سرمربی تیم‌ملی امید، قرار شد در اسرع وقت ریاست فدراسیون فوتبال پیشنهاداتشان را بیاورند و اقدامات لازم برای تشکیل تیم ملی امید انجام شود. پیشنهادها جمع آوری شده و مذاکرات انجام خواهد شد. اجازه دهید نام گزینه‌ها را نیاوریم.

باید بین تیم ملی بزرگسالان و امید تعامل باشد
سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مطرح شدن نام حبیب کاشانی از سوی کمیته ملی المپیک برای در اختیار گرفتن تیم‌ملی امید توضیح داد: نام او از سوی کمیته ملی المپیک مطرح شده و ما نکته‌ای در این مورد نداریم. ان‌شاءالله به جمع‌بندی برسیم. بحثی که در هیات رئیسه شد بحث فنی و منطقی بود. تیم‌های ملی ما به شکل زنجیره‌وار به هم مربوط هستند؛ در نتیجه باید تیم‌های ملی با هم تعامل داشته باشند. باید یک هم‌سنخی‌ و همگنی بین تیم‌ملی بزرگسالان و امید برقرار باشد. این به معنای این است که باید تعامل رخ دهد و محصول تیم‌ملی امید به تیم‌ملی بزرگسالان برسد. این هم از مباحثی بود که در هیات رئیسه مطرح شد. من نمی‌توانم زمان بدهم که تکلیف تیم‌ملی امید کی مشخص می‌شود اما به زودی انجام می‌شود. چارچوب مشخص است و براساس این قالب نتیجه نهایی را اعلام می‌کنیم.

اصولی در ادامه درباره تعیین تکلیف هیات فوتبال تهران گفت: یکی از موضوعاتی که قرار است بگویم، بحث طرح استعفای جناب آقای شیرازی است. ایشان استعفا دادند و در هیات رئیسه مطرح شد. ما با این استعفا موافقت کرده‌ایم. برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. او خدماتی به فوتبال تهران داشته است. طبق اساسنامه هیات‌های استانی، نایب رئیس هیات رئیسه هیات فوتبال یعنی آقای براتی به عنوان سرپرست هیات فوتبال تهران منصوب شدند. در بحث‌های مربوط به این استعفا، بحث تعارض منافع هم در نظر گرفته شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین