کد خبر: ۸۳۳۷۶۳
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵

پدرکُشی در شهرری به دلیل کتک خوردن

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که اقدام به کشتن پدرش کرده بود، خبر داد.
پدرکُشی در شهرری به دلیل کتک خوردن
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌روز پنجشنبه ۱۷ فروردین‌ماه، وقوع قتل مرد سال‌خورده‌ای در شهرری به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش داده شد که با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان هنگام حضور در محل با جسد مردی سالخورده‌ مواجه شدند که براثر خفگی و با ضربات چاقو به صورت به قتل رسیده بود، گفت: همچنین بررسی‌های اولیه نشان داد، جسد توسط اعضای خانواده‌ خود در خانه‌اش کشف شده است. در ادامه نیز تحقیقات کارآگاهان حکایت از آن داشت که ساعتی قبل از اینکه جسد در خانه مورد نظر کشف شود، یکی از پسران مقتول به اداره پلیس رفته و در اظهارات ضد و نقیضی فقدان پدر خود را اعلام کرده است که همین ماجرا شک کارآگاهان را برانگیخت.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم و روش‌های علمی متوجه شدند، پسری که فقدان پدرش را به کلانتری محله اعلام کرده قاتل بوده و دست به این جنایت زده است. همین سرنخ کافی بود تا پسر جوان بازداشت شده و مورد تحقیق قرار بگیرد. او در ابتدا منکر هرگونه درگیری بود اما پس از ارائه شواهد و مدارک موجود مبنی بر کبودی‌های روی دستش به قتل پدر خود اعتراف کرد و گفت که به دلیل اینکه پدرش او را با چوب کتک زده، تصمیم به قتلش گرفته است، ابتدا پدرش را خفه کرده سپس صورتش را هدف ضربات چاقو قرار داده و از خانه فرار کرده است.

ولیپور گودرزی درباره اینکه چرا متهم موضوع را شخصا به پلیس گزارش کرده نیز گفت:‌ متهم در اعترافات خود گفت چون می‌دانسته که پلیس دیر یا زود جسد را پیدا خواهد کرد به همین خاطر به کلانتری محله رفته و فقدان پدرش را گزارش کرده است، تا دیگر به او شک نکنند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین