کد خبر: ۸۳۳۸۹۵
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵

واکنش پرسپولیس به اظهارات تاج درباره مجوز حرفه‌ای

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد بارگذاری مدارک برای اخذ مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را همچنان ادامه می‌دهد.
واکنش پرسپولیس به اظهارات تاج درباره مجوز حرفه‌ای
آفتاب‌‌نیوز :

«انتشار اخباری درباره ایجاد مشکل برای پرسپولیس در موضوع دریافت مجوز حرفه‌ای به دلیل عدم پرداخت مطالبات ارزی یکی از طلبکاران نگرانی‌هایی را برای هواداران ایجاد کرد. در این ارتباط چند نکته به اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم می‌رسد:

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، همان‌طور که بارها اعلام شد و افکار عمومی هم اشراف کامل به موضوع دارند؛ در موضوع دریافت صدور مجوز حرفه‌ای، بسیاری از موارد دخیل هستند که باید اقدام لازم درباره آن ها صورت بگیرد. موضوعات مالی، حقوقی و زیرساختی از جمله این موارد است.

- فرایند بارگذاری و ارسال مدارک طبق جدول زمان‌بندی همچنان ادامه دارد و فرایند کار به پایان نرسیده است. باشگاه پرسپولیس، طبق جدول زمانبندی نسبت به انجام اقداماتی چون تسویه حساب یا توافق با طلبکاران و بارگذاری مدارک در حوزه‌های مختلف در زمان مقرر اقدام کرده است و این فرایند ادامه دارد.

- باشگاه با تلاش شبانه‌روزی و دشواری بسیار زیاد تلاش کرد با وجود فشار مالی ناشی از هزینه‌های جاری، منابع اعتباری لازم برای تعیین وضعیت بدهی‌ها را تامین کند. این کار بر اساس فهرست کمیته تعیین وضعیت فدراسیون، صورت پذیرفت. مدارک مرتبط نیز، قبل از پایان مهلت، بارگذاری شد.

- اظهارنظر امروز آقای تاج، رییس فدراسیون فوتبال، در خصوص مطالبات رادوشوویچ بوده است و پرونده جدیدی نیست. باشگاه در مورد رادوشوویچ که تعهد مالی سنگینی وجود داشت با وی توافق کرد. مدارک رسمی توافق و پرداخت در سررسید هم در سامانه «کلَس» بارگذاری شد و در پرداخت‌های آتی نیز این اقدام انجام خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین