کد خبر: ۸۳۴۱۵۵
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶

کنایه سنگین مهاجری به «میرکاظمی، رئیس منتظرالعزل سازمان برنامه»

 الان که جناب آقای #رئیسی در اقدامی شایسته بنا به دلایلی که کمترینش ناکارآمدی است، قصد عزل شما را کرده. چرا غیظ‌تان را  سر دولتهای قبل خالی می کنید؟ اگر سپر آهنین پایداریچی ها به دادتان نرسیده، تقصیر دیگران چیست؟
کنایه سنگین مهاجری به «میرکاظمی، رئیس منتظرالعزل سازمان برنامه»
آفتاب‌‌نیوز :

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت:

از: #مااصولگراها

به: جناب آقای #مسعود_میرکاظمی رئیس منتظرالعزل سازمان برنامه و بودجه

با سلام.

گفته اید دولت سیزدهم خزانه منفی از دولت قبل تحویل گرفته است.

همین الان موبایلتان را بردارید و شماره چند کارشناس متبحر مالی شاغل در خزانه داری کل کشور را بگیرید و از انها بپرسید آیا اساسا چیزی به نام خزانه خالی یا خزانه منفی به لحاظ علمی معنی دارد یا نه؟ هزینه تلفن‌تان را هم من می‌دهم. اگر قبل از شما هم کسی از این تعبیر استفاده کرده باشد، بی‌ربط گفته است.

برای خودتان خوب نیست که کمافی السابق حرفهای بی منطق و غیرعلمی بزنید. برای سن من و شما هم خوب نیست چیزی بگوییم که دیگران "بیسواد" خطاب‌مان کنند.

الان که جناب آقای #رئیسی در اقدامی شایسته بنا به دلایلی که کمترینش ناکارآمدی است، قصد عزل شما را کرده. چرا غیظ‌تان را سر دولتهای قبل خالی می کنید؟ اگر سپر آهنین پایداریچی ها به دادتان نرسیده، تقصیر دیگران چیست؟

عملکردتان در این دولت که درخشان است . اگر فرصت کردید در باره مدیریت مشعشع خود در وزارتخانه های بازرگانی و نفت دولت احمدی‌نژاد هم توضیح بدهید. برای ثبت در تاریخ خوب است!

ایام عزل‌تان مستدام

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین