کد خبر: ۸۳۴۳۸۶
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳

وضعیت جاده‌ها / بارش باران در جاده‌های ۱۴ استان/ مسدودی برخی محورها

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد در محور‌های شمالی کشور روان است.
وضعیت جاده‌ها / بارش باران در جاده‌های ۱۴ استان/ مسدودی برخی محورها
آفتاب‌‌نیوز :

مطابق گزارش این مرکز تردد در محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

همچنین محور‌های چالوس، هراز، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت دارای بارش باران و محور فیروزکوه فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

برپایه این گزارش، در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک ترافیک سنگین است.

همچنین در برخی از محور‌های استان‌های اصفهان، البرز، تهران، خوزستان، زنجان، قزوین، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه و یزد، بارش باران گزارش شده است.

این گزارش می‌افزاید: محور قدیم خرم آباد- پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد- پل زال و محور خرم آباد- کوهدشت انجام می‌شود.

محور‌های لاسم- ارجمند، وازک- بلده، سی سخت- پادنا، هشتگرد- طالقان و گنجنامه – تویسرکان نیز مسدود هستند.

کاهش ۱۶ درصدی تردد در محور‌های برون‌شهری

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محور‌های مسدود و ممنوع که به آن اشاره شد مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

اطلاعات دریافتی از تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری حاکی از این است که در شبانه روز گذشته، نسبت به روز قبل ۱۶ درصد کاهش یافته است.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۱ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های ۴ الی ۵ انجام شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین