کد خبر: ۸۳۴۴۱۸
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱

آماده‌باش ستاد مدیریت بحران قزوین و هشدار به مردم

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: مدیریت بحران در قزوین از ۲ روز گذشته هشدار نارنجی صادر کرده است و تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان ازجمله راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اورژانس، هلال احمر و آتش نشانی در آماده باش کامل هستند و از شهروندان تقاضا داریم تا اطلاع ثانوی از نزدیکی به حریم رودخانه‌ها خودداری کنند.
آماده‌باش ستاد مدیریت بحران قزوین و هشدار به مردم
آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا علیمی اظهار کرد: سیل گرفتگی دارای یک سری شاخصه‌ها از جمله پیشروی آب از بستر رودخانه است که تا به این لحظه شاهد بروز سیل در هیچ یک از مناطق استان نبودیم.

وی با بیان اینکه رودخانه‌های استان پر آب شدند، افزود: مدیریت بحران در قزوین از ۲ روز گذشته هشدار نارنجی صادر کرده است و تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان ازجمله راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اورژانس، هلال احمر و آتش نشانی در آماده باش کامل هستند و از شهروندان تقاضا داریم تا اطلاع ثانوی از نزدیکی به حریم رودخانه‌ها خودداری کنند.

این مسئول در خصوص ناپدید شدن یک بانوی قزوینی در منطقه الموت شرقی گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته این بانو به دلیل فعالیت در استخر پرورش ماهی خود دچار آب گرفتگی در رودخانه شده است و سیلی نبوده است.

علیمی در پایان تصریح کرد: به تمام فرمانداران و بخشداران ابلاغ شده تا در مناطق خود آماده باش باشند و در صورت بروز حادثه سریعاً اقدامات مقابله‌ای صورت گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین