کد خبر: ۸۳۴۶۱۵
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۷
مهم‌ترین ۳ امتیاز فصل را گرفتیم

گل‌محمدی: همه می‌خواهند با نفرات کامل در داربی بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است ۳ امتیاز دیدار مقابل مس کرمان، مهم‌ترین ۳ امتیاز تیمش در فصل جاری لیگ برتر بوده است.
گل‌محمدی: همه می‌خواهند با نفرات کامل در داربی بازی کنند
آفتاب‌‌نیوز :

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پس از دیدار تیمش مقابل مس کرمان از سری رقابت‌های هفته ۲۶ لیگ برتر فوتبال ایران که در ورزشگاه شهید باهنر کرمان با برتری ۳ بر یک پرسپولیس به پایان رسید، اظهار کرد: به بازیکنان گفته بودم ۳ امتیاز دیدار مقابل مس کرمان، مهم‌ترین ۳ امتیاز فصل پرسپولیس است و باید به دیدار پیش روی خود نگاه کنیم. می‌دانم که داربی حساسیت‌های خاص خودش را دارد و در هر صورت همه دوست دارند با نفرات کامل پا به میدان مسابقه بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد استفاده نکردن از بازیکنان ۳ کارته پرسپولیس و تغییرات این تیم در دیدار مقابل مس کرمان، عنوان کرد: همواره به بازیکنان گفته‌ام که اگر در مور در مسائل فنی تمرکز کنند و وظایف خود را به خوبی انجام دهند کسی اخطار بی‌مورد نمی‌گیرد و امروز نیز تمرکز به کمک بازیکنان تیم آمد. اینکه بخواهیم کارت نگیریم و تمرکز کافی نداشته باشیم، به نظرم بازیکن نمی‌تواند تمرکز کافی داشته باشد و قطعا روی عملکرد فنی وی تاثیرگذار خواهد بود.

گل‌محمدی ضمن تشکر از هواداران پرسپولیس در کرمان و حضور پرشورشان در ورزشگاه شهید باهنر کرمان، گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در نیمه اول توانستیم به بازی مسلط شویم و گل بزنیم و مسابقه را کنترل کنیم. ما نیمه خیلی خوبی را با انگیزه بالا و تعداد پاس‌های بالا پشت سر گذاشتیم و یک نبرد سراسر هجومی را از پرسپولیس شاهد بودیم و می‌توانستیم به تعداد گل‌های خود اضافه کنیم، حتی می‌توانستیم در نیمه نخست به گل سوم خود نیز برسیم.

نباید موقعیت‌ها را از دست می‌دادیم که مس جرات گلزنی پیدا کند
وی افزود: در نیمه دوم نیز خوب شروع کردیم، اما از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم و مسابقه را برای خود سخت کردیم و روند بازی نیز به نحوی پیش رفت که تیم حریف برای جبران انرژی مضاعفی گذاشت و طی ۲۰ دقیقه به دروازه تیم ما فشار زیادی وارد کنند. باید قدر موقعیت‌های خود را می‌دانستیم و موقعیت‌ها را از دست نمی‌دادیم تا حریف این جرات را پیدا کند که به دروازه تیم ما نزدیک شود. آن‌ها گل نخست خود را به ثمر رساندند و حتی می‌توانستند گل دوم را نیز وارد دروازه پرسپولیس کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تعویض‌های تیمش توانستند انرژی خوبی را وارد زمین کنند و همین مساله باعث شد گل سوم را نیز به ثمر برسانیم، اظهار کرد: از تمامی بازیکنان خود تشکر می‌کنم. با انرژی و انگیزه زیادی به میدان رفتیم و خداراشکر می‌کنیم که توانستیم این سه امتیاز را به دست آوردیم و آن را به هواداران خود تقدیم می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم.

سوال خوب بپرسید!
گل محمدی در پاسخ به اینکه از پنالتی‌ها راضی است یا خیر؟ تصریح کرد: سوال خوب بپرسید. من نمی‌دانم شما خبرنگار هستید؟ ما نسبت به همه خبرنگاران ارادت داریم. خطراتی که روی دروازه حریف داشتیم و خطا‌هایی که روی بازیکنان پرسپولیس انجام شد اگر انجام نمی‌شد ما به گل می‌رسیدیم. گرفتن ۲ پنالتی در یک مسابقه نشان می‌دهد که تیم ما هجومی به میدان رفته است و از بازیکنان تکنیکی خود استفاده کردیم و باید از این بعد به قضیه استفاده کنیم. فکر می‌کنم بازیکنان تیم در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفتند و حریف را مجبور کردند که روی آن‌ها مرتکب خطای پنالتی شوند.

وی در مورد مسائل مالی پرسپولیس و گلایه بازیکنان، عنوان کرد: به هر صورت وقتی بازیکنان کار خود را انجام دهند و زندگی آن‌ها فوتبال است، انتظار دارند باشگاه به تعهدات خود عمل کند. باید شرایط باشگاه را با توجه به مشکلات زیادی که به دلیل بدهکاری‌ها که شرایط خوبی نیست درک کنیم که همه ما وضعیت را درک می‌کنیم. مدیرعامل باشگاه وعده داد که قبل از دیدار مقابل استقلال بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه تمرکز تیم روی مسابقات است، گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و مشکلات بسیاری که داریم صحبت کردن در مورد مسائل مالی خیلی درست نیست هر چند که امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

گل‌محمدی در مورد تعداد زیادی جیمی‌جامپ‌ها در دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و پرسپولیس و نیز آبیاری نشدن زمین مسابقه قبل از دیدار که منجر به تاخیر در برگزاری این مسابقه شد، اظهار کرد: قانون مسابقات است که قبل از شروع بازی و بین دو نیمه زمین مسابقه آبیاری شود تا سرعت بازی افزایش یابد که این اتفاق رخ نداده بود و درخواست ما بر اساس قانون این بود که چنین اتفاقی رخ دهد تا شاهد بازی با کیفیت‌تری باشیم. تصور می‌کنم در نیمه دوم نیز این اتفاق رخ نداد که روند بازی کند شد.

وی افزود: در مورد مسئله جیمی جامپ‌ها نیز باید بگویم به شخصه توقع داشتم نظم مسابقه بیشتر باشد هرچند که قابل پیش بینی بود ورزشگاه پر شود و از قبل مشخص بود که این مسابقه پرتماشاگر خواهد بود و تصور می‌کنم امکان داشت که با نیرو‌های بیشتر، روند مسابقه کنترل شود.

مس کرمان می‌توان یک قطب فوتبال ایران باشد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد توجه به مسائل فرهنگی باشگاه‌ها، عنوان کرد: از باشگاه مس کرمان و مسئولان آن تشکر می‌کنم. استقبال گرمی از ما داشتند و نظر شخصی بنده این است که مس کرمان می‌تواند یک قطب فوتبال ایران باشد چرا که از امکانات و شرایط خوبی برخوردار هستند و با برنامه‌ریزی چند ساله می‌توانند به این نقطه برسند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین