کد خبر: ۸۳۴۶۹۸
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳

اظهارات انتخاباتی چمران

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: در انتخابات باید براساس قانون کار کنیم. اگر این کار را انجام دهیم، مردم هم قاعدتا حضورشان در موضوع انتخابات که حالا انتظار داریم این دوره هم خوب باشد، بهتر و بیشتر خواهد شد.
اظهارات انتخاباتی چمران
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی چمران در گفتگو با ایلنا، در پاسخ به این سوال که رهبر انقلاب در انتخابات گذشته از تعبیر جفا در حق برخی از کاندیدا‌های رد صلاحیت شده استفاده کردند. با توجه به این مسئله چقدر ضرورت دارد که در انتخابات پیش رو همه جریان‌های سیاسی در انتخابات شرکت داده شوند و شاهد تبلور هرچه بیشتر جمهوریت نظام باشیم، گفت: اول از همه بحث تبیین است. چون متاسفانه برخی تبلیغات می‌کنند که این عمل خلاف قانون اساسی است. انجام قانون اساسی و اجرای قانون بحث اول ما است.

وی افزود: ما هم باید براساس قانون و قانون اساسی کار کنیم. اگر این کار را انجام دهیم، مردم هم قاعدتا حضورشان در انتخابات که حالا انتظار داریم این دوره هم خوب باشد، بهتر و بیشتر خواهد شد.

چمران در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چه الزامی وجود دارد که انتخابات با حضور اکثریت گروه‌ها و جریانات سیاسی انجام شود، گفت: وظیفه گروه‌های سیاسی این است که قطعا در انتخابات شرکت کنند. اصل بحث آن‌ها انتخابات است بنابراین به عنوان یک وظیفه ملی، شرعی و اسلامی باید در آن حضور داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین